2 sene önce
2 sene önce

Brad Pitt, Trumpla dalga geçti

ABD’de uzun zamandır devam eden ve ünlülerin de katıldığıprogramı ‘Saturday Night Live’, Brad Pitt’i ağırladı.

BRAD PİTT, TRUMP’IM BUGÜNE KADAR YAPTIĞI KORONA AÇIKLAMALARIYLA DALGA GEÇTİ

Brad Pitt, Dr. Anthony Fauci’yi canlandırarak, ABD Başkanı Donald Trump’un bugüne kadar koronavirüsle ile ilgili yaptığı açıklamalarla dalga geçti.

Pitt programda “Virüsle ilgili birçok yanlış bilgi ortalıkta dolanıyor ve bu akşam sizlere Başkan’ın virüsle ilgili ne demek istediğini açıklamaya çalışacağım” dedi.

Başkan Trump’ın koronavirüs aşısının bulunmasıyla ilgili “göreceli olarak yakında” sözünü yorumlayan Brad Pitt, “İlginç bir ifade, dünyanın bütün geçmişi de göreceli bir süre, otabi ki aşı da hızlı bir biçimde bulunacak” dedi.

Brad Pitt, Trump’la dalga geçti ViDEO

Sıradaki Haberi Oku  Hindistan, İsrailden 116 milyon dolarlık silah alıyor

“VİRÜS BİR GÜN MUCİZEVİ ŞEKİLDE KAYBOLACAK”

Başkan Trump’un koronavirüsle ilgili “bir gün içinde mucizevi şekilde kaybolacak” sözlerine ise Brad Pitt “Mucizeler harikadıryine de mucizeler plan A olmamalıdır” dedi.

Başkan Trump’un “Testler çok güzel” sözüne ise Pitt, “Güzeldir tabi eğer güzellik anlayışınız bir çubuğun beyninize sokulması ise” ifadelerini kullandı.

“ASLINDA NE OLDUĞUNU BİLİYORUZ”

Dr. Anthony Fauci canlandırmasında Brad Pitt, Başkan Trump’un “koronavirüsün ne olduğunu bilmiyoruz” sözlerine ise “Aslında ne olduğunu biliyoruz” dedi.

Brad Pitt programın sonunda peruğunu ve gözlülüğünü çıkartarak “Gerçek Dr. Fauci’ye, sakinliğiniz ve açık sözlülüğünüz için teşekkür ediyorum” dedi.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.