2 sene önce
2 sene önce

E-Ticaret Alanında Kaliteli Çözümler

  E-ticaret konusunda birbirinden uygun çeşitli çözümleri bir arada sunan Kukla Soft, uzman kadrosu ve dinamik yapısı ile çağın gereklerine uyum sağlıyor ve dünya standartlarında çalışmalara imza atıyor. Firma, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını doğru tahlil ederek en kaliteli ve uygun çözümleri sunmayı başarıyor.

  Sunulan Hizmet ve Destekler

 E-ticaret danışmanlık hizmetleri yanında ihtiyaca tam cevap veren e-ticaret paketi imkanlarını da sunan firma, son derece kolay kullanıma sahip olan responsive hazır tasarım imkanlarını, Instagram shop konusundaki çözümlerini ve mobil uygulamalarını uygun promosyon ve kampanya imkanlarıyla birlikte müşterileri ile buluşturuyor.

 Teknik destek konusundaki farkı ile de öne çıkan Kukla Soft, müşterilerinin beklentilerini eksiksiz şekilde karşılamayı başarıyor ve kalitesini gösteriyor.

Sıradaki Haberi Oku  17 yaşındaki gencin öldürülmesine ilişkin 9 tutuklama

  Firma Avantajları

 Firmadan alacağınız e-ticaret yazılımı hizmetleri ile ürün ve hizmetlerinizi müşterilerinize sunduğunuz sitelerde kolay yönetim, sınırsız şekilde ürün ekleme, detaylı filtreleme ve arama sistemi, müşteri online destek modülü, kesintisiz sosyal medya uygulamaları gibi ayrıcalık ve avantajların tümüne birden sahip olma imkanına erişiyorsunuz.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.