1 sene önce
1 sene önce

İzmirde boşanmaktan vazgeçsin diye karısını vurdu

İzmir Dikili Sanayi Sitesi’nde kaportacılık yapan Murat S., aralarında geçimsizlik bulunduğu için ayrıldığı, kendisine boşanma davası açmaya hazırlanan eşi, 2 çocuk annesi Leyla S. ile konuşmak için Şehit Sami Akbulut Caddesi 75. Yıl Parkı’nda buluştu.

7 EL ATEŞ ETTİ

Murat S., eşinden boşanmaktan vazgeçmesini istedi. Leyla S. de eşinin bu isteğiniçevirip, tekrarolmayı kabul etmedi. Bunun üzerine ikili arasında tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine Murat S., belindeki tabancasını çıkarıp, Leyla S.’ye peş peşe 7 el ateş etti.

TESLİM OLDU

Leyla S., göğsüne ve omzuna 2 mermi isabet etmesiyle acı içinde yere yığıldı. Murat S., ise çevredekilerin korku dolu bakışları arasında eşinin başında beklemeye başladı. Çevredekilerin ihbarıyla polis ve sağlık ekipleri,yerine sevk edildi. Murat S., suç aleti tabancayı yere bırakıp, polislere teslim oldu.

Sıradaki Haberi Oku  İstanbulda 3 hırsız bir dükkandaki çelik kasayı çaldı

SAĞLIK DURUMU İYİ

Leyla S. ise sağlık ekibininyerindeki ilk müdahalesinin ardından ambulansla Bergama Necla-Mithat Öztüre Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Yoğun bakım ünitesinde tedaviye alınan kadının hayati tehlikeyi atlattığı, göğsündeki kurşunun çıkarılamamasına rağmen sağlık durumumun iyiye gittiği öğrenildi.

BOŞANMA DAVASINA GERİ ÇEKMEDİ DİYE VURDU

Murat S.’nin, ilk ifadesinde, eşini boşanma davası açmaması için ikna olmaması nedeniyle yaraladığını söylediği öğrenildi.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.