Ekonomi

Kadıköyde dikkatsiz çekici soförü

İstanbul Kadıköy’de dün öğlen saatlerinde Çiğdem Cingi isimli kadın, Acıbadem’de annesinin de içinde bulunduğuaracını, yol kenarına park edip fatura ödemeye gitti.

Faturasını ödedikten dışarı çıkan Cingi, çekici sürücüsünün içerisinietmeden çekmeye çalıştığı aracından annesinin düştüğünü gördü.

Vücudunun çeşitli yerlerinde kırıklar meydana gelenLeyla Çetinkal,yerine gelen sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Sultan Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

Çekicinin kaldırdığı araçtan düşen kadın yaralandı VİDEO

“BU İŞİN PEŞİNİ BIRAKMAYACAĞIM”

Olay sonrasında çıklama yapan Çiğdem Cingi, annesini arabada bırakıp faturasını yatırmaya gittiğini belirterek, “Aracımı bir cebe park ettim. Annemikoltukta bırakarak faturayı ödemeye çıktım. Faturayı ödeyip çıkmam iki dakikamı bile almadı. Çünkü fatura ödeme merkezi boştu. Tam kapıdan çıkarken bir çığlık duydum. ‘Arabadan çocuk düştü.’ diye bağrışmaları duydum. Kapıdan çıkar çıkmaz aracımın çekici tarafından 2 metre yukarıya kaldırıldığını, annemin araçtan aşağıya düştüğünü ve yerde yattığını gördüm. Annemin yanına koştum. ‘Ambulans çağırın.’ diye bağırdım. Polis çağırmak istedim. Çekicide görevli polis memuru engellemek istedi. Ben 155’i arayarak polisi çağırdım. Annemi hastaneye kaldırdım. Annemin durumu kritik. Sağ dirsek iki tarafından kırılmış. Sağ tarafından düştüğü için sağ tarafı kırıklar içinde. Annemi ameliyata hazırlıyorlar. Annem, yarın veya öbür gün büyük bir ameliyata girecek. Sorumlulardan davacıyım ve şikayetçiyim. Bundanolanlar cezasını çeksin, bu işin peşini bırakmayacağım.” ifadelerini kullandı.

Sıradaki Haberi Oku  Antalyada Rus turistler soğuk havaya aldırmadı

OLAY GÜVENLİK KAMERALARINA YANSIDI

Güvenlik kameralarına yansıyan kayıtlarda, Leyla Çetinkal’ın çekici tarafından kaldırılan araçtan düşme anı yer görülüyor.