2 sene önce
2 sene önce

Mağaza açılışında indirim izdihamı

Bursa’da çeyizlik veeşyaları satan bir mağaza, açılışa özel indirim reklamları verdi. Reklamları gören vatandaşlar ise yağanaldırış etmeden, saatler öncesinden mağaza önünde kuyruğa girdi.

KAPILARI YUMRUKLADILAR

Binlerce kişinin mağaza önünde toplandığını gören mağaza yetkilileri, içeriye girişte ezilme tehlikesi yaşanabileceğini düşünerek kapıları açmadı. Buna sinirlenen bazı kişiler, mağazanın kapılarını yumrukladı.

Mağaza açılışında indirim izdihamı

BAYGINLIK GEÇİRENLER OLDU

İhbar üzerine bölgeye çok sayıda polis ekibi sevk edilidi. Sabahın erken saatlerinden itibaren gelen binlerce kişi mağaza önünde beklerken, bir kadın ise yaşanan izdihamda baygınlık geçirdi.

“MİLLET BİRBİRİNİ EZİYOR”

Mağaza açılışına geldiğini söyleyen Mehmet Güler, “Buraya açılışa geldikherkes bir kapıya toplandı. Millet birbirini eziyor. Yazık, günah. Bir şeyler almayı bekliyoruz,alamadangideceğiz gibi duruyor. Mağaza sahibikazanacak diye insanlar burada birbirini eziyor. Çok yazık.” dedi.

Sıradaki Haberi Oku  Kılıçdaroğlu, AP Türkiye Raportörü Amoru kabul etti

“BÜYÜK İNDİRİM OLDUĞUNU DUYUNCA GELDİK”

İndirimli ürünleri alabilmek için beklediğini söyleyen Mustafa Akgün, “Büyük indirimler olduğunu duyunca sabah saatlerinde buraya geldik. Mağazaya geldik,burada da bir yoğunluk var. İnsanlar sürekli kuyruktakileri arkadan ittiriyor. Ezilen ve bayılan var, çok kötü bir durum. Hava sıfırın altında eksi 2 derece, kar yağıyor. Hava buz gibi. İnsanlar adeta burada dondu.” diye konuştu.

“BİR ŞEY ALAMADAN EVE GERİ GİDİYORUZ”

Annesiylealışverişe geldiğini belirten Betül Çelik ise, “İnsanlar burada resmen birbirlerini yiyorlar. Çok kalabalık. O yüzden hiçbir şey alamadan evegidiyoruz.” ifadelerini kullandı.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.