Ekonomi, Genel

Paykwik Nedir?

Dünyanın her yerinden online olarak alışveriş yapabileceğiniz güvenli kartın ismine paykwik denir. Bu kartı kullanan kişiler ödeme esnasında kişisel bilgilerini vermek zorunda olmuyorlar. Ödemelerini internet üzerinden güvenli bir şekilde paykwik kartı ile yapıyorlar. Paykwik kartı kullanan kişiler genellikle bu kartı kullanmasının sebebi siber dolandırıcılarına karşı kendilerine güvende tutmak istemesidir. Dolandırıcılık gibi şeylerden kendilerini kart sahipleri bu şekilde korumuş oluyorlar.

Paykwik Satın Almak

İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde çok sayıda dolandırıcılık yapıldığı için çoğu kişiler kendileri daha güvenli alışveriş yapmak için paykwik satın al yapıyorlar. Bu almış olduğu kartla içleri rahat bir şekilde alışveriş yapıyorlar. Sizde paykwik satın almak isterseniz dekart.com adresinden müracaatınızı yapabilirsiniz.

Sıradaki Haberi Oku  Datçada 80 yıllık ahşap çeyiz sandık sergiye konuldu

Paykwik Para Çekme

Paykwik kartla alışverişlerde ödeme yapabileceğiniz gibi para çekme işlemi yapabiliyorsunuz. Paykwik kartla para çekme yapmanız için kartı alırken belirlemiş olduğunuz koda sahip olmanız gerekiyor. Daha sonra sahip olduğunuz kodla bakiyeniz de bulunan paranızı çekmek için para çekme talebi vererek sizde paranızı çekmiş olacaksınız.