Ekonomi

Tuğçe Özbudak: Nişanlım benim bu halimi beğeniyor

Spread the love

‘Adanalı’ dizisinde canlandırdığı ‘Pınar’ karakteriyle şöhreti yakalayan oyuncu Tuğçe Özbudak, geçirdiği estetik operasyonlarıyla konuşulmaya devam ediyor. Eski halindenkalmayan Özbudak,açıklamalarda bulundu.

İşte Tuğçe Özbudak’ın açıklamalarından satır başları:

“12 SENE GEÇTİ”

“Adanalı dizisinden bu yana 12geçti. Dizi üç sezon sürdü, oüniversiteden mezun oldum diziye başladım. Tam genç kızlık dönemimdi. Her şeyim tamamen doğaldı, saçlarım olsun kaynak falan yoktu, şimdi biraz var… Sıfır doğal bir kızdım.

“MASUM BİR KIZDIM”

Ankara’dan İstanbul’a geldim. Omasum bir kızdım. ‘Masumluğunu kaybetti’ diyorlar, aslında kaybetmedim, şartlar gereği ve hevesle bir takım estetik operasyonlar yaptırdım. Bunu saklamıyorum ki ben ne yaptırdıysam söylüyorum. Sosyal medya fotoğraflarla biraz da oynuyorum… Eleştirilerin nedeni bu…

Sıradaki Haberi Oku  Düziçi Belediyesinden yeni uygulama; ayakbastı parası

“KÜÇÜK GELİYOR”

Annem estetik yaptırmamı hiç istemedi, annemdenburnumu yaptırdım, ilk başlarda anlamadı. Sonra işin içine dudak girdi, daha sonra birkaçdaha dudak dolgusu yaptırınca çok anlaşılmaya başladı. Çünkü zamanla benim gözüm alıştığı için dudağım gözüme hep küçük geliyordu.

“3 AYDA BİR YENİLETİYORUM”

Bir ay sonradoktora gittim, ‘Dudağım benim gözüme küçük geliyor’ dedim. Doktor dolgu yapmadı. Burnumda estetik var, dudağımda dolgu, çenemde ve yüzümde de botoks varyüzümde kesinlikle birbıçak izi yok. Çeneme üç ayda bir botoks yaptırıyorum.

İlk dolguyu arkadaşıma özenip dudaklarıma yaptırdım. ‘Pişman mıyım’ diye sorarsanız ben kendimden çok memnunum. Fotoğraflarda kötü görünebiliro da efektler yüzünden. O uygulamayı kullanmayı seviyorum. ‘Eski halin ne kadar güzeldi,yaptın?’ yorumları çokgeliyor. Bazı hesaplar var, magazin sayfalarına hakkımda çok kötü yorumlar yapmış, ‘bu ne hal’ tarzı şeyler yazmış. Ben de merak edip ‘bu kim, benden ne istiyor’ diye mesaj atmayı düşündüm. O kişiye tam mesaj atacağım bir bakıyorum, mesaj kutumda o kişiden daha önce bana mesaj gelmiş.

Sıradaki Haberi Oku  Samsung, ikinci katlanabilir telefonu Galaxy Z Flipi tanıttı

“DOKTORUMU SORUYORLAR”

Benim dudağımı sormuş, ‘Dudaklarınız çok güzel olmuş nerede yaptırdınız, doktorun kim falan’ diye… Yani insanlar yorumlarda farklı, mesajlarda farklı davranıyor. ‘Sizi mahkemeye vereceğim’ dediğimda başlıyorlar özür dilemeye… Yüzümdebeş estetik var. Nişanlım benim bu halimi beğeniyor.”

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu