2 sene önce
2 sene önce

Tüm Oyunlara Hemen Ulaşın

Dünya üzerinde geçerli olan bilgisayar oyunları alışveriş siteleri ve daha birçok detayı görebilmek için bu siteye erişim sağlayarak gelen koşulları kabul etmeniz gerekir. Bilgisayar oyunlarını satın almak ve bazı sitelerden alışveriş yapabilmek için paykwik kart oldukça işe yarayacaktır.

Kullanım amaçları dâhilinde büyük yarar sağlayan bu kart birçok özelliğe sahiptir. Tamamen yasal olan ve kurallar çerçevesinde kullanılmaya izin veren bu kart ile istediğiniz gibi güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Paykwik al ile istediğiniz zaman siteye erişim sağlayıp kart için tüm detaylara ulaşabilirsiniz. Keyifli ve rahat alışverişin tek adresi olan paykwik.org sitesi her zaman yanı başınızda olacak.

Alışverişin Paykwik Güvencesi

Alışveriş yapıldıkça biriken paykwik primleri ile yine alışveriş yapma fırsatı verilecektir. Paykwik karta sahip olmak için mutlaka cep teflonunuzun ve kimliğinizin yanınızda olması şarttır. İstenilen bilgiler edinildikten sonra telefonunuza gelen doğrulama mesajı sizi paykwik karta götürecektir. Yasa dışı kullanımlar sadece kart sahibinin yükümlülüğündedir. Alışveriş ve oyun ile ilgili satın alınan nakitler için bu kart her zaman yanınızda olmalıdır.

Sıradaki Haberi Oku  2020 Yılı Dünya Mutluluk Raporu açıklandı
En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.