1 sene önce
1 sene önce

Yatırımcı Bul

Yatırımcı Arıyorum

Yeni bir fikir geliştirmek, iş kurmak, bir girişimde bulunmak istiyorsunuz ve bunun için bir sponsora veya yatırımcıya ihtiyacınız varsa Kobi Vadisi size yatırımcı listesi sunarak büyük bir destek sağlıyor. Siz yeni fikirler üretin hayata geçirme işlemini Kobi Vadisi ile gerçekleştirin. İnternet sitemiz üzerinde yer alan Yatırımcı Bul kategorisi size birçok alanda sponsor, yatırımcı ve fon desteği sağlayacak yatırımcıları sunuyor. Sahip olduğunuz iş fikrine dair Kobi Vadisi üzerinden proje ilanı verebilirsiniz. İlanınız gerekli kontrollerden geçtikten sonra internet sitemiz üzerinden yayınlanıyor ve yatırımcıların görebileceği duruma geliyor. Böylece pek çok yatırımcının incelemesine açık hale gelen iş fikriniz veya projeniz en hızlı ve kolay bir şekilde yatırımcıları ile buluşuyor.

Sıradaki Haberi Oku  PKKlı teröristlere yardım eden 8 şüpheli yakalandı

Kobi vadisi yatırımcı bul uygulamasını yalnızca yeni girişimler için değil birçok alanda kullanabilirsiniz. Şirketinize ortak arıyorsanız, marka veya hissenizi satmak istiyorsanız Kobi Vadisi size bunun için de yatırımcı bulma imkanı sunuyor. Şirket ilanı oluşturarak satılık marka, hisse veya şirketiniz için yatırımcı arayışınıza devam edebilirsiniz. Aynı zamanda ortaklık arayışınız mevcutsa verdiğiniz şirket ilanı sayesinde ortak bulma şansınız daha da yükselecektir. Şirket ilanınızı yayınladıktan sonra ilanı inceleyen yüzlerce yatırımcı size yatırımcı başvurusunda bulunabilir veya telefon aracılığı ile sizinle iletişim kurabilir. Ortaklık, hisse satışı, marka satışı ve yeni girişimler dışında iş yerinizi devretmek için de Kobi Vadisi size destek oluyor. Devir ilanlarınızı Kobi Vadisi internet sitesi üzerinde kolayca verebilir ve yüzlerce yatırımcıya ulaşabilirsiniz.

Sıradaki Haberi Oku  Dışişleri Bakanlığı Iraka gidecekleri uyardı

Yatırımcı Nasıl Bulunur?

Sahip olduğumuz sistem sayesinde Türkiye’nin en işlevsel iş platformu olarak sizlere hizmet vermekteyiz. İş fikrinizi oluşturma sürecinden kuruluş sürecine kadar birçok alanda sizlere destek olmakla birlikte yatırım yapmanıza imkan sağladığımız gibi yatırımcı bulmanız konusunda da çalışmalara devam ediyoruz. Kobi Vadisi olarak sunduğumuz yatırımcı bul uygulaması ile yeni bir girişimde bulunmak, var olan şirketinizi devretmek, şirketinize ortak bulmak veya hissenizi satmak istediğiniz durumlarda her zaman size destek oluyoruz. İnternet sitemiz üzerinden kolay bir şekilde oluşturacağınız ilanlar ile yüzlerce yatırımcıya ulaşabilir ve gelen başvuruları değerlendirebilirsiniz.

İlanları incelemek, işleyişe hakim olmak veya yatırımcı, ortak bulmak için ilan vermek istediğinizde https://www.kobivadisi.com/yatirimci-bul/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sıradaki Haberi Oku  İnsanlık dersi gerçek, bilezik sahte

Aynı zamanda aklınıza takılan her türlü soruya dair Youtube kanalımız üzerinden aktif olarak sizi bilgilendirmeye devam ettiğimiz videolar arasında yer alan melek yatırım ağları konulu video ile yatırımcı bulmaya dair kapsamlı bilgiler edinebilirsiniz.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.