12 ay önce
12 ay önce

7 Gün 24 Saat Lojistik Hizmeti

7 Gün 24 Saat Lojistik Hizmeti

Türkiye’nin öncü lojistik firmalarından olan Çelikor Lojistik ithalat ve ihracat yapan müşterileri için 7 gün 24 saat lojistik hizmeti veriyor. Firmanın deneyimli olan ekipleriyle verdiği hizmetler konteyner taşımacılığı, depolama, kiralama, tamir ve minivan express taşımacılığı hizmetleri oluyor. Bu hizmetleri haftanın her günü veren firma aynı zamanda gerektiği durumlarda danışmanlık ve destek hizmeti de sunuyor.

100 Üzerinde Konteynerle Kiralama Hizmeti

Firma ihracat ve ithalat yapan şirketlerin ticari malzemeleri için kiralık konteyner arayışına son veriyor. Bunun için 100 üzerinde konteyneri ile kiralama hizmeti sunarak konteyner kiralama ihtiyaçlarının kaliteli bir şekilde karşılanmasını sağlıyor. Ayrıca firmanın finansal kiralama yani leasing hizmetleri de bulunuyor. Firmalar kiralama işlemini isterlerse günlük isterlerse aylık ya da yıllık olarak yapıp malzemelerinin taşınması için konteynerleri kullanmaya devam ediyorlar.

Sıradaki Haberi Oku  Why Do Guys Seek Snail mail Order Wedding brides?

İthalat Ve İhracat Malları İçin Güvenli Depolama

Firma şirketlerin ihracat ve ithalat mallarının nakliyat öncesinde zarar görmeden güvenli depolarda muhafaza edilmesini sağlıyor. Konteyner depolama adını alan bu hizmeti firma Gebze’de ve Büyükçekmece’de bulunan depoları aracılıyla veriyor. Bu depolarda 45’lik palet standartlarında olan konteynerlerinden yararlanıyor.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.