2 ay önce
2 ay önce

Alyans Fiyatları Nasıldır?

Aşıkların birbirine ait olduklarını somut bir obje ile gösterdikleri olaya alyans takma denir. Alyanslar çiftlerin birbirine ait olduğunun bir simgesi olarak görülebilir. Alyansların da tüm altın yüzük ve aksesuarlar da olduğu gibi pek çok çeşit ve alternatifi bulunur. Bu çeşitlere göre de maliyetleri değişir.

Alyans fiyatlarını belirlerken en belirgin etken yüzüğün gramıdır. Altının her gün değişen bir gram fiyatı mevcuttur ve bu fiyata göre altın yüzüklerin fiyatı da değişiklik göstermektedir. Alyans fiyatları konusunda ikinci etken ise altın yüzüğün ayarıdır. Yani yüzük 14 ayar mı yoksa 22 ayar mı bunlar alyans fiyatları belirlenirken önemli belirteçlerdir.

Alyansların sade modellerinin mevut olduğu gibi daha süslü taşlı ya da desenli alyans modelleri de bulunur. Bu süslü ve taşlı modeller makine üretimi değil işçilik gerektiren yüzüklerdir. İşçilik oranı arttıkça alyans fiyatları da artar demek doğru bir tespit olacaktır.

Sıradaki Haberi Oku  Kişiye Özel Plakalıklar

Tek ya da çift alyans alma durumunuza göre de alyans fiyatları üzerinde fiyat etkisi yaşanacaktır. Alyans alışverişiniz için https://www.lizaypirlanta.com/altin-alyans adresini inceleyebilirsiniz.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.