8 ay önce
8 ay önce

Bebek Kıyafetleri Modelleri

 Bir çok kişi bebekleri için alışveriş yapmaktan büyük bir zevk alır ve rengarenk kıyafetler içinde kaybolabilir. Fakat sadece güzelliğine değil sağlıklı olup olmadığına daha çok dikkat etmelidir. Bebek kıyafetlerikonusunda seçim yaparken kumaşından tutun da kullanılan malzemeye ve dikişine kadar bakılmalıdır.

Bebeklerinizin kıyafetleri bebekleri rahatsız etmeyecek şekilde yumuşak dokulu bir kumaştan ve cildini tahriş etmeyecek şekilde de cilt dostu dokulara sahip kumaşlardan seçilmelidir. Ayrıca bebeklerinizin hareket özgürlüğünü kısıtlayan giysilerden ziyade içinde rahat hareket edebileceği bollukta bir kıyafet olmalıdır.

Bebek Kıyafetleri Seçimi

Bebek kıyafetleri genelde bir hayli süslü olduğu için yada üzerinde baskı, resim, çıtçıt, düğme ve boncuk gibi aksesuarlar çok fazla olur. Bu yüzden alacağınız kıyafette bunların çok fazla olmamasına özen gösterilmelidir. 

Sıradaki Haberi Oku  Real Madrid La Ligadan Ayrılmayı Planlıyor

Çok tüylü kıyafetler de doğru bir seçim olmayabilir. Çünkü bebekler her şeyi ağızlarına götürdüğü için tüylerin ağzına kaçması ve yutması muhtemeldir.  Çok sıkı lastikleri olan kıyafetler de bebeğinizi rahatsız edebilir. Ayrıca çok rahat giydirip çıkarabileceğiniz bebek kıyafetleri büyük kolaylık sağlayacaktır. En rahat bebek kıyafetleri için  https://www.breeze.com.tr/Erkek-Bebek-Kiyafetleri sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.