2 sene önce
2 sene önce

Birinci Sınıf Hizmet

Birinci Sınıf Hizmet

Ankara ili genelinde çatı hizmetleri noktasında yapım, onarım, aktarma gibi işlemleri yapan Çatı Dekor oldukça başarılı çalışmaları ile dikkat çekiyor. Ankara sundurma çatı imal ve tamir işlemlerini de profesyonel şekilde yerine getiren firma, oldukça başarılı hizmetleri müşterilerine noksansız biçimde sunuyor.

Firma Hizmetleri

Çatı uygulamaları konusunda uzman olan çalışanları ve ustaları ile firma her tür işlemi ince işçilikle yerine getiriyor. Ankara çatı aktarma tarzı hizmetleri de firma en verimli şekilde gerçekleştiriyor. Firma, çatı uygulamaları noktasında, çatı tamiri ve aktarma, sundurma çatı yapımı, çelik ev, hobi bahçesi, modern eksiz oluk, garaj yapımı, teras kapama, tadilat ve dekorasyon çalışmalarını müşterileri ile buluşturuyor.

Sıradaki Haberi Oku  Orjinal Huawei P20 Lite Ekran Fiyatı TelefonParçası’nda!

Uygun Ücretlendirme

Firma, gerçekleştirdiği çatı uygulamalarında daima belirttiği zamanda iş teslimini gerçekleştiriyor. Ankara çatı tamiri gibi hizmetlerini de zamanında ve eksiksiz olarak gerçekleştiren firma, yapılan hizmetlerin ücretlendirme işlemlerini de oldukça uygun koşullar ile yapıyor. Bu makul fiyatlar kapsamında firmadan kusursuz çatı hizmetlerini alabiliyor, ödeme noktasında sunulan avantajlardan da yararlanabiliyorsunuz.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.