2 sene önce
2 sene önce

Doğal Görünümlü Epoksi Zemin Malzemeleri ile Yeniliklerle Tanışın

Evlerinizde, çalışma ofislerinizde veya iş yerlerinizde dış görünüme dikkat ediyorsanız ve görüntüde %100 kusursuzluk arıyorsanız şirketimiz yanınızda. Anovis 1998 yılında zemin kaplamaları ile sektöre atılan bir firmadır. Şirketimiz poliüretan, Epoksi, PVC ve diğer zemin malzemeleri ile çeşitli uygulamalar yaparak pazarda yerini almış ve tutunmayı başarmış bir şirkettir. Ankara’da kurulan ve faaliyetlerine devam eden Anovis, sektöre ilk adımını Dr. Schulz şirketinin Genel Türkiye Distribütörlüğünü alarak Türkiye ve Ortadoğu’ya hizmet vererek atmaya başlamıştır. Bulunduğu pazarda teknolojik gelişmeleri takip ederek yeniliklerin öncüsü olarak adlandırabileceğimiz Anovis şirketi portföyündeki müşterilere daima kaliteli ve kusursuz hizmet sağlamaktadır.

Epoksi Zemin Kaplamaları ile Doğal Görünümler

Zemin kaplamaları bizler için önemlidir. Müşterilere sunulan epoksi zemin fiyatı, rengi, dokusu, yapısı ile ilişkili olarak belirlenmektedir. 

Sıradaki Haberi Oku  Soğuk Sıkım Zeytinyağı

Epoksi Zeminler Uzun Ömürlüdür

Her zaman ayakaltında olan ve sürekli çeşitli temizlik malzemelerine maruz kalan zeminler çabuk aşınma yapabilmektedir. Dolayısıyla her yıl zemin değiştirmek mümkün olmadığından dolayı şirketimiz Anovis uyguladığı zeminlerin kaliteli malzemeler tarafından hazırlanmış olması sebebiyle 30 yıla kadar dayanıklılığını koruyacağına garanti vermektedir.

Zeminin Onarılması Mümkündür

Çeşitli dış etkenler tarafından yıpranabilen zeminler şirketimiz tarafından onarılmaktadır. Silmeden dolayı solan renk, metal ve ağır cisimler tarafından oluşan çizik ve tahribatların tamiri şirketimiz içerisinde mümkündür.

Renk Renk Epoksi Zemin Seçenekleri Mevcuttur

Epoksi fiyatı müşteriler tarafından merak edilen bir unsurdur. Bu durumda ürünün seçildiği renk de farklılık göstermektedir. Müşteri memnuniyetini her daim önde tutan şirketimiz içerisinde geniş bir renk skalası bulunmaktadır. Bu skala içerisinde dilediğiniz rengi seçebilirsiniz. 

Sıradaki Haberi Oku  VEGA 100 MG NEDİR?

Epoksi Zemin Malzemelerinin Özellikleri Hakkında Bilgi

Yeni nesil epoksi zemin kaplamaları istediğiniz özelliğe ve istediğiniz tarza uygun olarak üretilmektedir.

  • Eposi birim fiyatı üzerinden hesaplanmaktadır.
  • Poliüretan ve PVC kaplamalarını da hizmetinize sunan şirketimiz, profesyonel ekip ile çalışmaktadır.
  • Esneklik, dekoratif ve dizayn açısından göze görsel bir ziyafet sunan ürünlerimiz oldukça kalitelidir.
  • Müşteri isteklerine hizmet eden şirketimiz 30 yıla kadar uzun ömürlü zeminler üretmektedir.
  • Epoksi m2 fiyatı için şirketimize 7/24 açık olan iletişim numaraları ve maillerden ulaşabilirsiniz.
En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.