2 sene önce
2 sene önce

Erdoğan İl Başkanları Toplantısında Konuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan partisinin il başkanları toplantısında konuşma yaptı. Yaptığı açıklamalarda Erdoğan Rusya Federasyonu ve ABD Başkanı ile önemli görüşmeler gerçekleştirdiğini belirtti. Ayrıca Rusya’daki havacılık fuarına katılarak savunma sanayinin en yeni ürünlerini de yakından inceleme fırsatı bulduğunu belirtti.

Erdoğan aynı zamanda Ak Parti teşkilatlanmasına da dikkat çekti. Yaklaşık 290 bin kişilik üye kaybı yaşandığını belirten Erdoğan, partisine yeni üyeler kazandırılması için aktif ve etkili çalışmalar yapılması gerektiğini bildirdi. Çalışmalarında özellikle kadınlar ve gençlerin önemli rol oynadığı ve parti üyesi kadın ve gençlerin sayısında artış yaşanması gerektiğini belirtti. Bu sayede önümüzdeki seçimlerde başarılı sonuç elde ederek kazanacaklarını da söyledi.

Her Şeyde Önce Millet

Erdoğan konuşması sırasında, Türkiye’nin büyümesi, gelişmesi hedefine doğru durmadan çalıştıklarını belirtti. Toplantıda bulunan her bir üyenin de bağlı bulundukları ilde aynı hedef ile çalışmasını istedi. Partinin amacının milletin gönlünü kazanmak olduğunu söyleyen Erdoğan ‘önce millet, önce partim’ amacı ile yola çıkarak durmadan çalıştıklarını dile getirdi.

Sıradaki Haberi Oku  Askılı Elbise Kullanım Alanları Nerelerdir?

Erdoğan konuşması sırasında CHP’ye karşı bir tutum da sergiledi. CHP’nin darbe girişimi sonrası OHAL uygulamasına karşı bir tutum sergilediğini söyledi. FETÖ ile mücadeleyi zayıflatmaya çalıştığını ve bu dönemin bir beka meselesi olduğunu kabul ettiremediklerini söyledi. Sistem ile ilgili de açıklamalar yapan Erdoğan sistemden geri dönüş olmayacağını, eksiklikleri tespit ederek çözümlerini de bulduklarını belirtti.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.