1 sene önce
1 sene önce

Güvenli ve Kaliteli Motosiklet Eldiveni

Ergonomik olarak tasarlanan motosiklet eldiveni tasarım detayları ile öne çıkmıştır. İlk etapta tasarımı gözler önüne serilir ve özellikleri sıralanır. Örneğin:

  • Sürtünmelere karşı koruyucu içerir. 
  • Hava akışı ile konforlu kalmanız sağlanır. 
  • Palet performansına sahip olanlar dikkat çeker. 

Başta dayanıklılık, konfor ve direnç gibi temel özellikler dikkate alınır. Hemen arkasından tasarım özelliklerine göz atanlar aralarından tercihte bulunabilir.

Darbelere Karşı Motosiklet Eldivenleri

Motosiklet eldiveni temin etmek isteyenler darbelere karşı dayanıklı olup olmadığını sorgular. Polimer yapısına sahip olan eldivenler dirençli oluşları ile dikkatleri üzerine çeker. 

Bazılarında elyaf tabaka da mevcut. Ve aşınma direnci bu tabaka ile sağlanır. Kısacası bazı eldivenler içerdikleri materyaller gereği ultra direnç gösterir. Dayanıklı modeller arka arkaya sıralanır. 

Sıradaki Haberi Oku  How to Meet a Pakistani Girl

Konforlu Motosiklet Eldivenleri 

Motoenvanter aradığınız bütün modelleri arka arkaya sunar. Tasarımları ile öne çıkan modellerde konfor dikkate alınır. Buna karşılık:

  • Ergonomik yapıda olan eldivenler öne çıkmıştır. 
  • Darbelere karşı korunaklı ve konforlu modeller talep görür. 
  • Manşetli ayarlama ile rahatlık sağlanır. 

Bu detaylar her eldiven için arka arkaya sıralanır. Ve aralarından tarzınıza hitap edenleri seçmek size bırakılır. 

Deri ve Tekstil Motosiklet Eldivenleri 

Eldiven yapım aşamasına karşılık kumaş temin edilir. Mesela sadece deri ya da sadece kumaş sergilenmez. Bunun yerine deri ve polyester içerenler mevcut. Aynı zamanda konfor sunması için pamuk eklenir. Motoenvanter materyalleri ile hepsini sıralar. 

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.