1 sene önce
1 sene önce

İZOLASYONLU ÇELİK BACA İZOLASYONU NASIL YAPILIR?

Paslanmaz çelik bacalar çeşitli amaçlara hizmet eder. Bacanın kullanıldığı alanda ısı transferinden yanıcılara karşı korurlar, duvarları korozyona neden olabilecek yanma ürününden korurlar ve verimliliği arttırırlar. Türkiye’nin dört bir yanına ürettiği çelik baca, mekanik baca imalatı, boru izolasyonlu ve çöp kutusu gibi sistemlerle sektörün lideri olan Paslanmaz Baca, OKbaca raporu bulunan güvenli üretimi sayesinde talep edenleri ekstra rapor alma işleminden avantaj sağlamasına yardımcı oluyor.

Tüm Baca Boyutlarında Üretim

Her türlü baca boyutunda üretim yapan firma, güvenlik standartlarına uygun üretim ile sektördeki liderliğini koruyor. Eski yapılarda bacaların tamamen yenilenmesi sağlanırken yeni yapılarda veya kullanım alanına göre farklı alanlarda üstüm hizmet kalitesi sunuyor. Baca raporu bulunan ürünlerde paslanmaz çelik yağmur kapağı, damper ve fırtına bileziği ile üstteki paslanmaz çelik baca yaz kış kusursuz hizmetler sunuyor. Üreticiden ömür boyu garantili olan Paslanmaz Baca sunduğu her ürünleri garanti eder.

Sıradaki Haberi Oku  Traditional Kazakhstan Women of all ages

Yüksek Enerji Verimliliği

Paslanmaz OKçelik baca modelleri yapıların baca sistemlerinin tamamen yenilenmesini sağlar. OKİzolasyonlu çelik baca üretiminde duman haznesi yalıtımlı harçla ayrıştırılır. Daha sonra yalıtım astarının en iyi performansını sağlamak için tüm bacayı özel izolasyon malzemesi ile kaplanır. Daha sonra paslanmaz çelik damper kapağı ile paslanmaz çelik baca birleştirilir. Tüm bunlar tamamlandıktan sonra bacadaki tüm yeni bileşenlere sahip olunur. Kendinden baca raporu onaylı olan ürünler, kullanıldığı alanlarda ısıtma faturalarından tasarruf edilmesini ve yapılardaki konfor seviyenizi arttırır. Önemli bir ısı kaybını önlemek için baca içinde dış kısmı da yalıtmanın yanı sıra üstten ve alttan yalıtım yapılır. Tam kapsamlı izolasyonlu çelik baca modelleri büyük oranda enerji tasarrufu sağlar.

Sıradaki Haberi Oku  Kullanımlı Prefabrik Ev Tasarımları

Güvenilir, Çevre Dostu ve Ekonomik

Düşük çevresel etkiye sahip olan izolasyonlu çelik baca modellerinin sağlık riski yoktur. Isı kaybının mümkün olan en iyi kontrolünü sağlayan bu modeller yalıtım için hızlı yatırım getirisinde bulunur.  Uygun maliyetli sistem tasarımına sahip olan bacalar bina yapılarında yangın güvenliği için yanmazlık özelliğine sahiptir. Yılların verdiği tecrübe, bilgi ve bilgi birikimine sahip tek bir üreticiden komple çelik baca sistemlerinin sunulması ara tedarikçiden son tüketiciye kadar güven sağlar. Dahili kullanım ve delici bina yapıları için en kompakt yalıtım sistemlerine sahip olan bacalar estetik ve konforu bir araya getiriyor. Hızlı ve kolay kurulumu sayesinde kısa sürede uygulaması yapılabilen bacaların tüm bileşenleri eksiksiz bir parça kiti olarak tedarik edilir.

Sıradaki Haberi Oku  ISO Belgesi Fiyatı Ve Firmamızın Bu Konudaki Sunumları

Kolay Montaj Uygulaması

Yalıtım bileşenlerinin kolay montaja sahip olması çelik baca modellerinin tercih edilmesine yardımcı olur. Karmaşık bölümlerin hızlı montajı için önceden hazırlanmış parçalar mevcuttur. Bu parçalar profesyonel uygulayıcı ekip tarafından monte edilir. Bacaların kurulumu kolaydır. Ürünlerin tamamı çelikten üretildiği için kurulumdan sonra çatlama yapmaz. Yüksek basınç dayanıklılığına sahip olan bacalar uzun ömürlüdür. Çelik bacalar basit, düşük maliyetli ve etkili bir çözüm sundukları için hem yeni inşa edilen projeler hem de yenilemeler için mükemmel bir seçimdir. Paslanmaz Bacada projelerin gereksinimleri için doğru sistemi bulabilmenizi sağlayan çeşitli ürünler sunulur. Bacaların yanı sıra diğer baca ürünleri ve aksesuarlarının tedarikinde uzun yıllar süren deneyime sahip olan Paslanmaz Baca, mükemmel müşteri hizmeti ve yüksek kaliteli ürünlere olan bağlılığı ile ergonomik çözümler sunar.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.