2 sene önce
2 sene önce

Merih Demiral İçin Dünya Devleri Sıraya Girdi

Genç yaşına rağmen çok önemli işler başaran Merih Demiral, scout ekiplerinin dikkatini çekti. Yaz transfer döneminde Sassuolo takımından Torino temsilcisi olan Juventus takımına transfer oldu. Ancak burada as takımla maça sadece bir kez çıkabildi. Milli takımda ise Şenol Güneş’in en çok güvendiği isimler arasına girmeyi başardı. Milli maçlarda göstermiş olduğu üstün performansla ise kendisine güvenenleri haklı çıkardı. Öyle ki eleme gruplarında duran top harici hiç gol yemeyen milli takımımızın savunmasında çok önemli bir pay sahibi oldu. Son olarak İzlanda maçının kazanılmasında da tam çizi üzerinden çıkardığı top etkili oldu. Bu performansları ona dev akımların yolunu açacak.

Performansı Birçok Takımı Birden Cezbetti

Eleme grubunda en az gol yiyen takımın A Milli takımımız olması ve bunda en önemli paylardan birinin Merih Demiral olması, dev takımların ilgisini çekmesinde yeterli oldu. Savunmada neredeyse hatasız oynayan oyuncunun dev isimler karşısında bile sağlam duruşu gözlerden kaçmadı. İtalya Seri A liginden takımlar onla ilgilenmeye başlarken, İngiltere Premier Lig temsilcilerinden birçok takımda genç oyuncuyu radarına aldı. Restbet ayrıcalıklarını keşfetmeye başlayın. Daha 21 yaşında olan oyuncu gelecek vaat ediyor. Özellikle de bir stoper için oldukça genç bir yaş olmasına rağmen göstermiş olduğu performans dikkat çekici olmayı başardı. Uzun vadeli olarak ondan yararlanmak isteyen ve ilerde büyük bir yıldız olacağına inan takımlar transfer listesine adını yazdı.

Sıradaki Haberi Oku  AÖF Ders Geçme Notu

Birçok Kulüp Genç Yeteneği Kadrosunda Görmek İstiyor

Performansından memnun kalan scout ekiplerinin verdiği rapor doğrultusunda birçok takımın transfer listesine girmeyi başaran Merih’in kendi takımında da daha çok şans bulması bekleniyor. Ortaya koyacağı performans ile beraber kalitesini bir kez daha ortaya koymak için İtalya Liginde elinden geleni yapmaya devam edecek. Sahadaki performanslar birçok isim tarafından merakla takip ediliyor. Performansı aynı şekilde sürdürmesi halinde dünyanın dev takımlarından dev teklifler almasına kesin gözü ile bakılıyor. Hatta ilk teklifler ara transfer dönemi itibari ile gelmeye başlayacak. Kritik seçimler onu bekliyor.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.