1 sene önce
1 sene önce

Metin2 pvp serverler eğlenceli karakterler

Metin2 pvp serverler içerisinde en çok önemli olan konulardan bir tanesi ise oyun içinde hangi karakteri kullandığınız konusudur. Editli bir sunucuda oynuyorsanız ve savaşçı karakterdeyseniz, yarı insan ve güç efsunları ile karakterinizi fazlasıyla güçlendirebilirsiniz. Şaman veya sura karakter oynuyorsanız, zeka ve yarı insan efsunlarını tercih etmeniz gerekmektedir. Fakat ninja karakterini seviyorsanız, çeviklik ve yarı insan şekilleriniz ile gücünüzü artırabilir ve daha fazla hasar verebilirsiniz. Karakterlerin mevcut olan savunmaları ve atak seviyeleri hacirinde kendi özel stratejileriniz ile daha fazla hasar verebilir ve rakiplerinize daha fazla hasar verebilirsiniz. Editli olan Pvp serverler metin2 içerisinde büyülü silahlara sahip olan sura karakterlerinin birçok özelliği bulunmaktadır. 

Sıradaki Haberi Oku  Insights On Quick Programs Of Mail Order Brides Online

Bu özelliklerden bahsedecek olursak, en önemlilerinden bir tanesi ise bu büyüleri çözebilme özellikleridir. Bu şekilde karşı tarafın hasarlarını engelleyebilmekte ve özel yetenekleri ile rakiplerinizin verdiği hasarlara karşı da kendinizi güvenli hale. getirebilirsiniz. Düz vuruş yapan karakterinizin güçlerini farklı efsunlarla da güçlendirebilirsiniz. Fakat rakibimizin bloklaması ile bizler farklı skiller kullanarak onları hızlı şekilde etkisiz hale de getirebiliriz. Bazı eşyalarımızı da karşımızdaki rakibimizin kullandığı eşyalara göre de anlık olarak değiştirebiliriz. Bu sebepten dolayı Farm yaparak daha fazla ekipman toplamalıyız. Bizler en güçlü olmak için mutlaka iyi analiz yapmalı ve rakiplerimize o şekilde saldırmalıyız. İtemlerimizi düzgün sekilde efsunlayıp hazır hale gelmeliyiz. 

Rakiplerimizin bizlere zehirli şekilde saldırma imkanlarını da düşünürsek, onlara karşı savunma yapmayı mutlaka ihmal etmemeliyiz. Bu sebepten ötürü şaman ve diğer ekip arkadaşlarımız ile iyi anlaşmalı ve Metin2 pvp serverler içerisinde en kaliteli oyuncu olma yolunda ilerlemeliyiz. Karşınızdaki rakiplere de asla acımamalı ve gerektiğinde saldırgan şekilde hareket etmeliyiz.  Oyun içerisindeki efsunlardan en doğru olanları seçerek bütün eşyalarımızı bu efsunlara göre ayarlamalıyız. Her item ayrı ayrı efsunları itina ile düzüp seçmeliyiz  Demircinin yanında fazla takılmamalı eşyalarımızı da kaybetmemeliyiz. Pvp serverlerde özellikleri sitemizden bulabilirsiniz lonca isimleri çar isimleri sitemizden bulabilirsiniz. Kaynak: https://www.metin2serverler.biz.tr/

Sıradaki Haberi Oku  Polkadot ve Tam Altın’da Güncel Gelişmeler
En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.