3 hafta önce
3 hafta önce

Morpleksi Firmasının İhrac Ettiği Pleksi Nedir?

Renkli ve renksiz çeşitleri bulunan pleksi saydam ve yarı saydam olarak imal ediliyor. Pleksiler kolay işlenebilen, kesilebilen, delinebilen hafif bir yapısı olduğu için üretimi ve kullanım alanları oldukça fazladır. Günümüzde pleksiler piyasada 1.5 ile 2,5 milimetre kalınlığında düz levhalar şeklinde imal ediliyor. 90 derece ile 115 derece arasında ısıtılıp yumuşatılması sonucunda şekil veriliyor.

Pleksiler döküm levha olduğu için şekil verilmesi kolay bir malzeme olarak ön plana çıkıyor. Cam malzemesine göre hem daha dayanıklı hem de daha hafiftirler. Pleksilerin en büyük avantajları döküm levha olduğu için istenilen şekilde üretimi yapılıyor. Pek çok farklı renk seçeneğini sunan Mor Pleksi ürünlerini https://www.morpleksi.com web sitesi üzerinden satışını yapıyor.

Sıradaki Haberi Oku  Uygun Viagra fiyatı

Pleksinin Özelikleri

Pleksi Işık geçirgenliği yüksek ve dışarıdan gelebilecek darbelere karşı dayanıklı bir yapısı vardır. Darbeler karşı dağınıklığı cama göre 6 kat daha fazla olup kenarları keskin bir niteliğe sahip değildir. Kırıldığı zaman da yaralanmalara sebebiyet vermiyor. Pleksi iklim şartlarına karşı dayanıklı olup opak, şeffaf ve floresan renklerde üretimi yapılıyor. Pleksi dış etkilere karşı solmayan, kırılmayan özelliği sayesinde iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilen bir malzeme olarak görülüyor.

Pleksi Nerelerde Kullanılır?

Üretilen pleksiler özellikleri sayesinde birçok alanda kullanımı mevcuttur. Dekorasyon ve iç mimarlıkta, ev ve büro mobilyalarında, banyo ve mutfak aksesuarlarında, aydınlatma ürünlerinde, masa ve sehpa ayaklarında, antika eşyalar ve hediyelik eşyalarda, yatak başlarında ve mağaza vitrin stantlarında kullanımı yapılıyor.

Sıradaki Haberi Oku  İZOLASYONLU ÇELİK BACA İZOLASYONU NASIL YAPILIR?

Mor Pleksi Firmasının Sunduğu Hizmetler

Mor Pleksi firması tarafından üretimini yapılan pleksiler https://www.morpleksi.com/ web sitesinden satışını yapıyor. Web sitesinde yer alan kategoriler sayesinde ürünler hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isteyenler kolayca istediği ürünlere ulaşabilirler. Mor Pleksi tabela ve reklamcılık sektörü için nitelikli ve kaliteli pleksi üretimini yapıyor.

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile pleksinin kullanım alanları her geçen gün daha çok artıyor. Mor Pleksi piyasa koşullarını göz önünde bulundurarak ürün yelpazesini daha çok artıyor. Tabela yapımında sık sık rastlanan pleksi malzemesi tabela yapımın artık vazgeçilmez bir ürün haline gelmiştir. Yeni nesil tabelalarda kullanılan pleksi reklamcılık sektörü gözde ürünü haline gelmiştir.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.