1 sene önce
1 sene önce

Muhsine Kamiloğlu

Muhsine Kamiloğlu

Sezin Erbil’in annesi ve Mehmet Ali Erbil’in ilk eşi olan Muhsine Kamiloğlu, 1980 yılında Mehmet Ali Erbil ile evlenmiş, 1982 yılında Sezin dünyaya gelmiş ancak doğumdan sonra Mehmet Ali Erbil’den ayrılmıştır.

Daha sonra Mehmet Ali Erbil ile ikinci kez nikah masasına oturan Muhsine Kamiloğlu, 1985 yılında Mehmet Ali Erbil’den boşanmıştır. Kızı Sezin’in Evren Yazgan ile evliliğinden Elisa bebek dünyaya geldiğinde ise Muhsine Kamiloğlu anneanne oldu.

Mehmet Ali Erbil ne kadar iki kez evlenip boşansa da Muhsine Kamiloğlu’nu hastane günlerinde yanında görmekten memnun olmuş ve gözünü açtığında ilk olarak eski ilk eşi Muhsine Kamiloğlu’nun ismini söylemiştir.

Murat Arkın

Türk sinemasının ünlü oyuncularından Cüneyt Arkın’ın oğlu olan Murat Arkın, 4 Mayıs 1975 yılında doğdu. Çocukluk yıllarında Önce Hayaller Ölür filmiyle çocuk karakteri canlandırdı.

Sıradaki Haberi Oku  Mobil Sohbette Yeni Neslin Tercihi

Haber365 sitesinin bilgilerine göre; ilkokul ve ortaokulu İstanbul’da okuyan Murat Arkın, Marmara Üniversitesi Enformatik Bölümü’nü bitirdi. Londra’ya yüksek lisans için giden Murat Arkın, Londra’da bir şirket kurarak, bir süre orada yaşadı.

İstanbul’a 2011 yılında geri dönüş yaptığında bir ajans sayesinde Pis Yedili dizisinde kamera karşısına geçti. 2012 yılında Fox TV’de oynayan Harem adlı komedi dizisinde Kare Murat rolünü canlandırdı. 2014 yılında Panzehir adlı Kara Cemal’in gençliğini canlandıran Murat Arkın, Kasım 2016’da Dağ II filminde Arif rolünü oynadı. Şu an 2018 yapımlı Börü dizisinde Kemal Boratav’a hayat veriyor.

Murat Aygen

Asıl adı Murat Ağlatçı olan ve 29 Ekim 1971 yılında Diyarbakır’da doğan Murat Aygen, 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Biyoloji Bölümü, 1998 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Müzikal Tiyatro Oyunculuğu ve 2002 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Opera Yüksek Lisans Bölümü’nde eğitimleri tamamladı.

Sıradaki Haberi Oku  How you can find Girls thus far Using a Internet site

2010 yılında Nihan Aslı Elmas ile evlenen Murat Aygen, 1.83 boyunda, 80 kilo ve Akrep burcudur. 1991-1995 yılları arasında İstanbul Büyükşehir Belediye Şehir Tiyatroları’nda görev yaptı. Bu dönemde birçok oyunda koreograf, oyuncu, dansçı ve asistan olarak görev yaptı.

ATV televizyonunda Şahin Tepesi dizisinde Demir karakterine hayat veren Murat Aygen, Mucize Doktor ile yeniden ekranlara döndü. Rol aldığı dizi ve filmler arasında; Örümcek, Evdeki Yabancı, Ankara Ekspresi, Paramparça Aşklar, Kül ve Ateş, Av Mevsimi, Dedektif Memoli, Medcezir, Maral, Bodrum Masalı, İstanbullu Gelin, Şahin Tepesi ve Mucize Doktor vardır. https://www.haber365.com.tr/videolari/murat-aygen linkinden Murat Aygen hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.