1 sene önce
1 sene önce

Özel Tasarım Yüzük Yapan Yerler İstanbul | Mercanziyagoral

İstanbul Şişli’de 1974 yılından beri faaliyet gösteren ve mücevher üzerine çalışan Mercan Ziya Göral, ortaya çıkardığı mükemmel tasarım takılar ve özel tasarım mücevher ürünler ile kalite farkını ortaya çıkarıyor. Çalışma prensiplerini dürüstlük ve güven temel ayakları üzerine inşa eden Mercan Ziya Göral, 45 yıla ulaşan deneyimini ve birikimini kişiye özel tasarladığı mücevher ürünlerinde ve tüm üretimlerinde gösteriyor.

Detaylı Çalışma

Mercan Ziya Göral, pırlanta yüzük, kolye, bilezik, küpe, broş yanında elmas ürünler ile de takılar tasarlıyor. İnce işçilik ve detaylı çalışma ile mükemmel tasarımda mücevher ürünlerine imza atan şirket, özel tasarım elmas yüzük üretiminde de sektörünün önde gelen firması olarak öne çıkıyor.

Sıradaki Haberi Oku  Getaway Brides Gets Married

Kendi üretimini kendisi yapan Mercan Ziya Göral, bunun verdiği avantajla uygun maliyetle ürün satışı gerçekleştirebiliyor. Tecrübesini, dinamik çalışması ve yenilikçi anlayışı ile birleştiren şirket, esnek çalışabilme avantajıyla müşterilerine özel tasarımlar üzerinde çalışabiliyor. Bütün bu avantajları ile İstanbul’un ve Türkiye’nin önde gelen mücevher tasarım firmalarından biri olarak çizgisini devamlı yükseltiyor.

Kalite Kontrol Sistemi

Profesyonel çalışma dinamiklerine önem veren şirket, aynı zamanda her ürünü için titiz bir şekilde kalite kontrol sistemiyle çalışarak üretimde hataya yer bırakmıyor. Yurt içinde ve yurt dışında bulunan müşterileri ile kurduğu güven bağı ve memnuniyet esaslı hizmeti ile her tür siparişi tam söz verdiği zamanda noksansız olarak teslim ediyor.

Sıradaki Haberi Oku  Solutions Of Real Adult Dating Websites Described
En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.