2 sene önce
2 sene önce

Promosyon Ajanda

Promosyon Ajanda

2009 yılından beri promosyonun aranan adresi Turkuaz promosyon kaliteli promosyon ürünlerinin üretimini aynı zamanda satışını yapıyor. Promosyon ürünlerine firmaların isteğiyle firma markasını ekleyerek reklam yapmalarını ve bu sayede firmaların adlarını duyurmalarını sağlıyorlar. Bunun için firmaların Turkuaz promosyon ile iletişime geçip sipariş vermesi yeterli oluyor. Promosyon ürünleri arasında en çok tutulan promosyon kalem oluyor.

Firmanın ürün yelpazesinde promosyon ajanda çeşitleri de bulunuyor. Çeşitli boyutlarda olan promosyon ajandalar çeşitli renk seçenekleri ile de firmaların beğenisine sunuluyor. Sipariş edilebilecek ajanda renkleri arasında kırmızı, siyah, lacivert, taba, yeşil ve gri gibi renkler bulunuyor. Bu ajanda renklerinden seçen kişiler kendilerini tanıtmak ve reklam yapmak için firmayla anlaşma yapıp ürünleri dağıtabilirler.

Sıradaki Haberi Oku  Suggestions for Building a Balanced Partnership throughout On line Relationships

Hediye Çeki Fırsatı

Promosyon duvar saati, kalemler, defterler ve şapkalar gibi ürünleri dışında kişiler eğer isterlerse istedikleri kişilere hediye çeki de hediye edebiliyorlar. Hediye çeki göndermek isteyen kişi öncelikle alıcının bilgilerini ve kendi bilgilerini girdikten sonra hediye edeceği çekin tutarını da girip hediye çeki satın alma işlemini sonlandırıyorlar. Promosyon ürünleri için iade şansı varken hediye çeklerinde iade şansı yoktur.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.