2 sene önce
2 sene önce

Veteriner Yazılımı Faydaları

Veteriner klinik yönetim yazılımı veterinerlere birçok fayda ve kolaylık sağlamaktadır. Ancak bu yazılımın iyi bir firma tarafından oluşturulması gerekmektedir. Bulutvet bu konuda ülkemizin en başarılı alt yapı sağlayıcı arasında yer almaktadır. İlk olarak veteriner klinik yazılımı kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Hem kolay erişimi hem de kullanım anında ki kolaylık ile veterinerlere pratiklik sağlamaktadır. Bunun yanında kayıt aşmasından sonra birçok cihazdan sisteme giriş yapılmaktadır. Bunun yanında bu sistem diğer yazılımara göre maliyet açısında daha düşük ancak performans açısından daha üst seviyede bulunmaktadır. En önemli faydalarından bir tanesi de muayeneden bir gün önce hayvan sahiplerine sms atarak onlara muayenenin saatini hatırlatmaktadır. Veterinerler bu sisteme kayıt olduktan sonra sınırsız sayıda hasta kaydını yapabilmektedir bu konuda her hangi bir kota bulunmamaktadır.

Sıradaki Haberi Oku  Doğum Günü Parti Süsleri

Bulut Yazılım

Veteriner klinik programı takibi için son dönemlerde en çok tercih edilen sistem bulut sistemlerdir. Eski dönemlerde bu iş için tek bir bilgisayar ayrılır ve sadece ondan giriş sağlanırdı ancak şimdiki dünyada birçok elektronik cihazdan takip sağlanmaktadır. Bu da sabit tek bir cihazı kullanımının sağlıksız olduğunu gösterir. Bundan ötürü bulut sistemde internetin bulunduğu her ortamdan istenilen cihazdan giriş sağlanmaktadır. Bu bulut sistemin en büyük faydasıdır.

Bulut Vet sistemi hakkında çok daha detaylı bilgi için web sayfamıza giriş yapabilirsiniz. Ve iletişim bilgileri üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.