4 ay önce
4 ay önce

Kışlık Etek

Kışlık Etek

Kışlık etekler son zamanlarda son derece trend parçalar haline gelmiştir. Kışlık eteklerin tesettürde yeri son derece büyük olup ayni zamanda açık kadınlarda kombin yapabilir. Kışlık etekler ile son derece şık bir giyim elde edebilirsiniz. Kimi zaman desenli kimi zaman düz renk olarak karşımıza çıkan kışlık etek tercihiniz ile son derece trend kombinler yapabilirsiniz.

Kışlık Etek Kombineleri

Kadınlar giyim konusunda son derece özenli davranırlar. Her yılın her ayın her mevsimin kendine özgü bir modası vardır. Bu kışın modalarından biri ise kışlık etek seçimidir. Kışlık etek ile son derece güzel giyinme şansını yakalayabilirsiniz. Kış ayında desenli bir etek seçimi yapıp üzerine etek üzerinde bulunan tek renk bluz ile kombin yapabilirsiniz.

Sıradaki Haberi Oku  Tel Abyad Hastanesinde doğan bebeğe Barış ismi verildi

Bununla birlikte örneğin mavi renkte kışlık  etek seçimi yapıp üzerine de yine beyaz son derece şık bir bluz tercih edebilirsiniz. Başörtü olarak da mavi desenli bir eşarp veya tek renk mavi şal seçimi yapabilirsiniz. Ayakkabı olarak da siyah bir bot sizi son derece şık gösterecek. Tüm bunlar için https://www.mizalle.com/kislik-etek-modelleri adresini ziyaret edebilirsiniz.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.