2 sene önce
2 sene önce

Bedava Okey Oyna

  İnsanlar, arkadaşlarıyla bir araya geldiklerinde okey oynayarak iyi vakit geçirirler. İnternetin sunduğu imkanlar geliştikçe, online oyun oynayanların sayısı da gün geçtikçe artmaktadır. Site, klasik okey oyunu başta olmak üzere, farklı oyun çeşitleri de sunuyor. Üyeler, sitede diledikleri oyunu oynayarak, iyi vakit geçiriyorlar.

  Mynet Okey Oyna

  Evinin konforunda okey oynayarak, eğlenmek isteyenlerin yapması gereken şey son derece basittir. Siteye girerek, kısa sürede üye olan oyuncu, kullanıcı adı ve şifresiyle dilediği zaman, siteye giriş yapabilir. Üye, 7/24 canı her istediğinde, bir masaya bağlanarak, oyuna başlayabiliyor. Sitede, klasik okeyle beraber, 101, çanak okey oyunları da oynanabiliyor. Üye, bu türlerden herhangi birin tercih ederek hemen oyuna dahil olabiliyor.

Sıradaki Haberi Oku  Sakaryada koronavirüs testi dolandırıcıları yakalandı

  Mynet Okey ve Sohbet

  İnsanlar, bir masada oyun oynarken bir yandan da sohbet ederler. Üyelerine, samimi bir ortamda okey oyna hizmeti sunan site aynı zamanda, sohbet etme imkanı da sunuyor. Üyeler, rakipleriyle kıyasıya rekabet ederken, diğer taraftan da sohbet edebiliyorlar. Sitenin bedava hizmeti, oyunseverlerin beğenisini kazanıyor.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.