2 sene önce
2 sene önce

Boyacı Fiyatları

Koronavirüs sürecinde siz değerli İstanbullu hemşerilerimiz için güncellediğimiz boya badana fiyatlarından veya boyacı fiyatları konusundan haberdar olmadan başka bir firma ile çalışmayın. Boya badana bu Korona virüs sürecinde titizlikle yapılması gereken bir iştir. Sağlık en önemli öncelik olduğundan, yaşam alanlarınızı mikroplardan- küflerden arındırmak için ve aile fertlerinizi solunum yolu hastalıklarından korumak için evinize nefes aldırın. Boya badana hizmetini 20 yıllık profesyonel ekibimizden alarak isabetli bir karar vermiş olacaksınız. Çünkü bizim diğer firmalara oranla boyacı fiyatları konusu da dahil olmak üzere bazı avantajlarımız vardır.

l Zamanında iş alımı

l Zamanında iş teslimi

l Profesyonel Hizmet

l Ücretsiz keşif

l Uygun fiyat

l Eşyalı ve Eşyasız boya badana hizmeti

Sıradaki Haberi Oku  Zeynep Alkan, Avrupada kaldı

Zamanın sizin için önemli olduğunu ve boya-badana sürecinde ailece muallakta kalacağınızı biliyoruz. Bu yüzden bir an önce evlerinize yeniden yerleşmenizi için size söz verdiğimiz zamanda işi alıyor ve söz verdiğimiz zamanda en uygun boyacı fiyatları ile teslim ediyoruz. Bizim açımızdan hiçbir sürpriz yaşamadan, bu süreci kolayca atlatabilirsiniz. Evlerinizi boyama işinden evvel, ustalarımız duvarlarınızı didik didik ederek çatlak- delik kabarma gibi deformasyonları tespit eder ve hemen giderir. Yerlere boya dökülmemesi, eşyaların üzeri titizlikle örtülür. Boyanmaması gereken prizler, anten prizleri süpürgelik gibi noktalar bantlanır. Böylece boya öncesi tedbirler alınmış olur.

Hızlı ve Profesyonel Boya Badana İşi

Boya badana işini tek bir usta ile değil ekip çalışması ile kısa sürede sonuçlandırıyoruz. Amacımız sizin memnun olmanızdır bu amaçlar ustalarımız hızlı bir şekilde çalışırlar. Koyu renk üzerine açık renk boya seçiminde biraz daha fazla boya ve işçilik gerekir. Bu yüzden iş birkaç saat daha gecikebilir. Renk seçiminde ustalarımla bu konuyu konuşabilirsiniz. Boya badana işinizin hızla yapılması için gerekli olabilecek tüm malzemelerimiz mevcuttur. Yüksek katlar için dış cephe boyama konusunda da firmamızı arayabilirsiniz.

Sıradaki Haberi Oku  Avrupa halkını, liderlerin korona açıklaması panikletiyor

 Profesyonel Boya Badanacılarla İstanbul’u Boyuyoruz

Bütün elemanlarımız çekirdekten yetişmiş ustalardır. Alçı- boya badana- kartonpiyer- fayans işleri iç cephe boya badana ve dış cephe boya badana hizmetlerinde 1 numara olmaya devam ediyoruz. Telefon etmek dışında sizin yapacağınız hiçbir iş, gireceğiniz hiçbir zahmet yok. Bizi arayın ve biz de boya-badana sanatımızı icra edelim.

Boya Badana Alanında Neden 1 Numarayız?

Çünkü para kazanmak, bizim firma olarak önceliğimiz değildir, müşterilerimizi, kendi deneyimlerimiz ve boya badana ustalığımızla memnun etmek birinci önceliğimizdir. Bu yüzden boyacı fiyatları konusunda öncelikli olarak iddialıyız. Müşterilerimiz memnun olduğunda bizi başkalarına da önerecektir. Neyi nasıl yapacağımızı biliyoruz, hızlı ve verimli çalışarak 1-2 günde daireler boyuyoruz. İşçilik için fazla ücret almıyoruz. İş bitiminde genel temizliğimizi de yapıyoruz. Size, evinize hemen taşınma konusunda destek oluyoruz. Hızlı iş, profesyonel iş ve uygun fiyat, başarımızın 3 ayağını oluşturur. İstanbul ilimizin birçok ilçesinde 2000 yılından beri şubeler açarak bu hizmeti vermeye başladık. Aradan 20 yıl geçti ve biz hala işimizi severek yapmaya devam ediyoruz.

Sıradaki Haberi Oku  ABDde virüsü yaymak terör suçu sayılıyor
En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.