3 ay önce
3 ay önce

Bu Kurs 2 Kur Genel İngilizce Kuru Alan Herkese 1 Kur Genel İngilizce Ve 32 Saat İş İngilizcesi Hediye Ediyor

Türk Amerikan Derneği Yabancı Dil Kursları Mecidiyeköy Şubesi, yıllardan beri kazandığı tecrübe ile yabancı dil eğitimi anlamında en kaliteli dil sistemini uygulayan bu kurum, İngilizce öğretmeye devam ediyor.

Tecrübeli ve profesyonel eğitim kadrosu, her bir öğrenciye özel eğitim çözümleriyle, öğrenci ve öğrenme odaklı eğitim metoduyla kursiyerlerin kısa sürede Şişli ingilizce kursu ile İngilizce öğrenmelerini sağlayan Türk Amerikan Derneği Yabancı Dil Kursları Mecidiyeköy Şubesi, 2 kur genel ingilizce kuru alan herkese 1 kur genel ingilizce ve 32 saat iş ingilizcesi hediye ediyor.

Öğrencilere Yurtdışı Standartlarında Eğitim Veriliyor

Eğitimin kalitesini en yüksek seviyede tutmayı ilke edinen Türk Amerikan Derneği Yabancı Dil Kursları Mecidiyeköy Şubesi İngilizce kursu, Şişli ingilizce kursları arasında öğrencilere yurtdışı deneyimi yaşatan bir eğitim ortamı sunuyor.

Sıradaki Haberi Oku  Defne Samyeli gece yarısı helva kavurdu

Türk Amerikan Derneği Yabancı Dil Kursları Mecidiyeköy Şubesi, dil eğitiminde kullandığı konuşma ağırlıklı özel eğitim metoduyla kursiyerlerin kısa sürede İngilizce konuşmalarını sağlıyor.

Her Seviye Öğrenciye İngilizce Öğrenme İmkanı Tanınıyor

Her seviyede öğrenciye İngilizce öğrenme imkanı da sunan Türk Amerikan Derneği Yabancı Dil Kursları Mecidiyeköy Şubesi İngilizce kursu, Şişli en iyi ingilizce kursu anlamında öğrencilerinin dil eğitimi alanında en verimli şekilde yararlanmalarını sağlıyor.

2 Kur Genel İngilizce Kuru Alan Herkese 1 Kur Genel İngilizce ve 32 saat İş İngilizcesi Hediye Ediyor

Türk Amerikan Derneği Yabancı Dil Kursları Mecidiyeköy Şubesi, konuşma kulübü, dilbilgisi kulübü, reading kulübü, listining kulübü, ücretsiz özel dersleri, ders materyalleri gibi aktiviteleri ile de öğrencilerin gözdesi olmaya devam ederken, düzenlenen kampanyayla 2 kur genel ingilizce kuru alan herkese 1 kur genel ingilizce ve 32 saat iş ingilizcesi hediye ediyor.

Sıradaki Haberi Oku  Şamotlu çamur nedir

Türk Amerikan Derneği Yabancı Dil Kursları Bakırköy Şubesi hakkında detaylı bilgiye, bakirkoyingilizcekursu.org/ adresine girerek, buradan ulaşabilirsiniz.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.