3 ay önce
3 ay önce

Bu Kursun 3+3 Kampanyası Kaçmaz

Türk Amerikan Derneği Yabancı Dil Kursları Mecidiyeköy Şubesi, yıllardır süren başarılarıyla ve kazandığı tecrübelerle yabancı dil eğitimi anlamında en kaliteli dil sistemini uygulamaya devam ediyor.

 Tecrübeli ve profesyonel eğitim kadrosu, her bir öğrenciye özel eğitim çözümleriyle, öğrenci ve öğrenme odaklı eğitim metoduyla öğrencilerin kısa sürede Şişli ingilizce kursu ile İngilizce öğrenmelerini sağlayan Türk Amerikan Derneği Yabancı Dil Kursları Mecidiyeköy Şubesi, 3 kur genel İngilizce kuru alana, 1kur genel İngilizce, 32 saat iş İngilizcesi ve 32 saatte ek dil dersi hediye ediliyor.

Öğrencileri Daha İyi İngilizce Öğrenmeleri İçin Davet Ediyor

 Öğrencilerin kurslarla tanışması ile başlatılan bu kampanyalardan yararlanarak, Türkiye çapında en iyi dil eğitimi veren Türk Amerikan Derneği Yabancı Dil Kursları Mecidiyeköy Şubesi, Şişli ingilizce kursları arasında dil seviyesini yükseltirken daha iyi İngilizce konuşma anlamında daha iyi konumlara ulaşabilme şansı elde etmek isteyen adayları kurslara davet ediyor.

Sıradaki Haberi Oku  İstanbul Boğazında Yunan bayraklı tanker sürüklendi

 Türk Amerikan Derneği Yabancı Dil Kursları Mecidiyeköy Şubesi, dil eğitiminde kullandığı konuşma ağırlıklı özel eğitim metoduyla kursiyerlerin kısa sürede İngilizce konuşmalarını sağlıyor.

 Öğrencilerin Dil Öğrenme Verimliliğini Arttırıyor

 Her seviyede öğrenciye İngilizce öğrenme imkanı da sunan Türk Amerikan Derneği Yabancı Dil Kursları Mecidiyeköy Şubesi İngilizce kursu, Şişli en iyi ingilizce kursu anlamında öğrencilerinin dil eğitimi alanında en verimli şekilde yararlanmalarını sağlıyor.

 3 Kur Genel İngilizce Kuru Alan Herkese 1 Kur Genel İngilizce ve 32 saat İş İngilizcesi ile 32 saat ek dil dersi Hediye Ediyor

 Türk Amerikan Derneği Yabancı Dil Kursları Mecidiyeköy Şubesi, konuşma kulübü, dilbilgisi kulübü, reading kulübü, listining kulübü, ücretsiz özel dersleri, ders materyalleri gibi aktiviteleri ile de öğrencilerin gözdesi olmaya devam ederken, düzenlenen kampanyayla 3 kur genel İngilizce kuru alana, 1kur genel İngilizce, 32 saat iş İngilizcesi ve 32 saatte ek dil dersi hediye ediliyor.

Sıradaki Haberi Oku  Konyada umreciler karantinadan kaçmaya çalıştı

 Türk Amerikan Derneği Yabancı Dil Kursları Mecidiyeköy Şubesi hakkında detaylı bilgiye, bakirkoyingilizcekursu.org/ adresine girerek ulaşabilirsiniz.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.