2 sene önce
2 sene önce

Chiller Uzmanlığı ve Memnuniyeti

 İşletmelerin ve Avm gibi kalabalık yerlerin çoğunluğu Chiller marka iklimlendirme sistemlerini kullanıyor. Bu nedenle maliyete ek olarak soğutmanın olmaması müşteriler ve çalışanlara kadar büyük sorunların oluşmasına neden olabilir. Chiller servisi olarak bu tarz olasılıkların ortadan kaldırılmasını sağlıyorlar. Böylece her zaman tam kalitede çalışan ve memnun eden bir Chiller sistemine sahip olabiliyorsunuz.

 Neler Yapıyorlar?

 Hizmetleri bakım, onarım, yedek parça ve tadilatla başlıyor. Tüm hizmetlerinde mümkün olan en üst kaliteyi yakalamayı amaçlıyorlar. Chiller periyodik bakım konusunda hizmet istediğinizde olası arıza kaynaklarının tamamını kontrol ederek önlem alınmasını sağlıyorlar. Alınan önlemler sonucunda da maliyet ve zamandan tasarruf edebiliyorsunuz.

 Arıza Durumunda

 Her türlü işlem ve Chiller tamir de dahil olmak üzere yardım talep etmek istediğinizde sadece iletişime geçmeniz yeterli oluyor. Elemanlar hemen en yakın tarihe randevu oluşturuyorlar. Kısa sürede adrese gelinmesi ve hemen arızanın tanımlanması sağlanıyor. Yedek parça değişiminde ise orijinal ve en uygun olan rakamları vermek adına toptan alımlar yapıyorlar.

Sıradaki Haberi Oku  Elazığda silahlı kavga: 2 yaralı
En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.