2 sene önce
2 sene önce

Devlet Bahçeliden af yasası açıklaması: Beklemeye aldık

MHP,ortağı AK Parti’yle zıt düştüğü ‘af yasası’nda yeni bir karar aldı. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli yaptığı açıklamada 24 Eylül 2018’de verdikleri teklifi beklemeye aldıklarını söyledi. Kararın ittifak içerisinde tezatlık yaşanmaması için alındığını dile getiren Bahçeli, “Verdiğimiz ceza indirimiteklifini Cumhur İttifakı’nda bir tezatlık yaşanmaması için beklemeye aldık” dedi.

Ceza indirimi için bir süredir görüşmeleri devam edentasarısı ile ilgili MHP lideri Devlet Bahçeli’den yeni bir açıklama geldi.

MHP’DEN SÜRPRİZ ÇIKIŞ

İndirimin hangi suçları kapsayıp hangi suçlarıdışı bırakacağı konusunda görüşmeler devam ediyordu. MHP’nin kapsamı genişletmek istemesi üzerine süreçteyaşanmıştı. Değerlendirme devam ederken Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’den önemli bir açıklama geldi.

Sıradaki Haberi Oku  Sınırsız Sohbet Odaları Sizleri Bekliyor

TEKLİF BEKLEMEYE ALINDI

Bahçeli, “Cumhur İttifakı çatısı altında tezat ve tersliklerin yaşanmaması, konunun istismar edilmemesi maksadıyla 24 Eylül 2018 tarihliteklifimizi bugünden itibaren beklemeye aldığımızı önemleetmek isterim” diyerek teklifin beklemeye alındığını duyurdu.

Haber Videosu

: Devlet Bahçeli’den ‘af yasası’ açıklaması: Beklemeye aldık

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.