2 sene önce
2 sene önce

Dış Cephe Cam Temizliği

Dış Cephe Cam Temizliği Nasıl Yapılır?
  • Camların çizmeyen ince kazıma jiletiyle boya, harç, silikon ve etiketlerden arındırılması ve temizlemesi.
  • Çerçevelerin koruma etiketlerinin sökülüp silinmesi, buhar makinası yardımıyla pencere oluklarının temizliği
  • Pencere önündeki iç ve dış mermerlerin kazınıp silinmesi, peteklerin içlerinin tozlardan arındırılması
  • Lavabo-Wc banyolardaki ıslak zeminlerdeki derz kalıntılarının öncelikle tozunun indirilmesi, sonrasında kusmasını engellemek için kireç sökücüyle temizlik uygulamasının yapılması
  •  Kapı, dolap, mutfak tezgahı, tezgahın altındaki tozların alınıp temizlenmesi
  • 6- Parkelerin kuru-köpük yapılarak ıslak vakum makinası yardımıyla tozlardan arındırılması
  • gibi teknik detay isteyen işleri tam-tedarikli ekipman parkuru muzla birlikle sabah saatlerinde işe başlayarak bir iş gününde teslim ediyoruz.
Sepetli Vinç Yardımıyla Cam Temizliği

Cam temizliği yapılacak olan plaza veya binanın cam yüzeyinin olduğu zeminde platformun gezebileceği alana platform kurulur. Sepet kısmına cam temizlik personelleri gerekli kimyasal ve ekipmanları alarak binerler. Sepetin uzanabileceği alanların cam ve metal temizliği bu şekilde yapılmaktadır. Asma iskelede olduğu gibi gerekli iş güvenliği ekipmanları kullanılır. CTM  temizlik şirketi dış cephe cam temizliği konusunda İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında hizmet vermektedir.

Sıradaki Haberi Oku  Polisten 65 yaş üstü kişiye sert tepki

Uzatma sopa diğer adıyla teleskop yardımıyla cam temizliği: dış cephe temizliği teleskop ile en fazla 5-6 metre ye kadar sağlıklı sonuç vermektedir. CTM temizlik şirketi dış cephe temizliği yaparken minimum masraf ile hizmet vermektedir. Dış cephe temizliği yapılacak binanın yüksekliği 6-7 metre ise herhangi bir platform ve sepetli asma iskeleye gerek duymadan çok rahat bir şekilde teleskobik uzatma yardımıyla dış cephe temizliğini yapmaktadır.

Sarkarak dış cephe cam temizliği: yapılacak binanın katlarında camlar rahat açılıyorsa ve içeri den silmeye müsaitse cam temizlik personelimiz gerekli iş güvenliği ekipmanlarını kullanarak içeri den uzanarak cam temizliğini yapar. Sarkma yöntemi ile yapılacak cam temizliği için personel mutlaka emniyet kemeri kullanmalı ve diğer tüm emniyet tedbirlerini sonuna kadar almalıdır.

Sıradaki Haberi Oku  Kurs Arayanlara Doğru Yer

Ekibimiz sabah malzemelerle birlikte gelir, telefonda belirtilen bütün alanlar temizlenir, iş bitiminde yeri detaylı bir şekilde kontrol ederek iş teslim belgesi ve müşteri memnuniyet formunu doldurarak ödemeyi çalışanlarımıza yapabilirsiniz.

Temizlik gününden önce usta ile ilgili işlemlerin tamamlanmış olduğundan emin olun. Aksi takdirde temizlik yapılırken usta evi tekrar kirletebilir ve temizlik sağlıklı olmayacaktır. İLETİŞİM

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.