1 sene önce
1 sene önce

En Çok İzlenen Diziler

Toplumumuzda TV izlemek en büyük eğlence şekillerinden biridir. Durumun böyle olması televizyoncuların hoş yapıtlar üretmesini sağlıyor. İnternet ortamında TV programlarını analiz eden site en çok izlenen diziler hakkında da analizler yapıyor.

Hangi dizi daha çok izleyici topluyor, dizilerin konuları, oyuncuları, son bölümlerinde yaşanan gelişmeler hakkında siteden bilgiler alınabiliyor. İzleyiciye çok geniş bir platform sunan sitede, tüm kanalların yayında olan dizilerine ve yeni yayınlanmaya başlayan dizilerine yer veriliyor. Yalnızca diziler hakkında bilgi sunumu değil manşet olmuş olan haberlere dair de sitede bilgiler sunuluyor.

En Çok Reyting Alan Diziler

Dizi izleme tutkunuysanız ve takip ettiğiniz dizinin reyting ölçümü hakkında bilgi edinmek istiyorsanız siteyi tercih edebilirsiniz. Hercai, Doğduğun Ev Kaderindir, Mucize Doktor, Bir Zamanlar Çukurova ve tüm dizilerin reytinglerini siteden öğrenebilirsiniz. Takip ettiğiniz dizilerin oyuncularına yönelik bilgiler, yayınlanma tarihlerine göre izlenilme oranları, dizi fragmanları ve tüm içeriklerini siteye girerek öğrenebilirsiniz.

Sıradaki Haberi Oku  Ekvadorda korona şüphesiyle uçağın inişi engellendi

Dizilerin Reyting Sıralaması

Sefirin kızı, Güvercin, Yasak Elma ve reytingleri yüksek olan diziler hakkındaki tüm ayrıntıları sitede bulabilirsiniz. Ekranda yayınlandığı güne göre, hangi dizinin en çok izlenme sayısına ulaştığını siteye girerek öğrenebilirsiniz. Dizilerin en son bölümlerinde ne oldu, final yapacak olan diziler ve dizi reytingleri hakkındaki tüm bilgilere siteden ulaşabilirsiniz.

Televizyon Dünyası

Site yalnızca televizyon dünyası ya da dizilere yönelik içerikleri değil, teknoloji, otomotiv, gelişmeler, burçlar, gazeteler ve gündemde olan tüm konuları analiz ediyor. Siteye girerek farklı ve ilginç birçok konu hakkında da bilgi alınabiliyor. Özgün bir içerikle açıklanan konular, tüm kişilerin merak ettiği bilgileri kapsıyor. Kültür, eğitim, sanat, sağlık, spor, sosyal medya ve foto galeri gibi içeriklerle her kesimi ilgilendiren konular hakkında yayınlar sunuyor.

Sıradaki Haberi Oku  THY 5 şehir hariç tüm yurt dışı seferlerini durdurdu
En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.