1 sene önce
1 sene önce

Evkur Müşteri Hizmetleri

Evkur Müşteri Hizmetleri

Evkur, gün içerisinde online veya fiziki olarak binlerce müşteriye hizmet veren firmalardan birisidir. Bu nedenle müşteriler Evkur müşteri hizmetleri numarası ve genel bilgileri merak etmektedirler. Yazımızın devamında Evkur’un müşteri hizmetleri numaralarını ve müşteri hizmetlerine ulaşmanın diğer alternatif yollarını sizlerle paylaşıyoruz.

Evkur Müşteri Hizmetleri Numarası

Ürün satışı gerçekleştiren firmalar, gün içerisinde online ya da fiziki olarak binlerce müşteriye hizmet vermektedirler. N11 müşteri hizmetleri ve Evkur çağrı merkezi numaraları bu nedenle internette en çok araştırılan konulardan bazıları olarak karşımıza çıkmaktadır. Evkur’dan ürün veya hizmet almak konusunda bilgi sahibi olmak istiyorsanız ya da aldığınız ürünlerle ilgili soru veya görüşleriniz varsa, 0212 473 46 46 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Sıradaki Haberi Oku  Erdoğan: 20 bin öğretmen ataması yapıldı

Evkur İletişim Formu

Evkur’un müşteri hizmetlerine ulaşmanın bir diğer yolu, Ziraat Bankası müşteri hizmetleri iletişiminde olduğu gibi internet üzerinden iletişim formu doldurmaktır. Evkur’un resmi sayfasını ziyaret ettiğimiz zaman ‘İletişim’ seçeneğine tıklarsanız, açılan sayfadan online olarak iletişim formu doldurmanız mümkündür. Böylelikle firmanın size telefon veya e-mail aracılığıyla ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.