1 sene önce
1 sene önce

Fotoselli Kapı Ankara

Fotoselli kapılar yazıhanelerde, pastanelerde, marketlerde, ofislerde, işyerlerinde, avm lerde, benzinliklerde, eczanelerde, umumi tuvaletlerde, dekorasyon maksatlı iç mekanlarda kullanılan estetik ürünlerdir. Fotoselli kapı sistemleri kapı açılış şekline ve uygulanılacak kapı genişliğine göre tek ve çift kanat olarak ayarlanabilmektedir. Cam yükü olarak 200 kg’ye kadar taşıyan özel motorlara sahip olan bu kapılar, kasnaklı kayış ve encoderli ve buna dayanarak işlemci olmak üzere çalışma prensibine sahiptir. Encoder ile kapı açılış hızı ve kapanış hızı ayarlanabilmektedir. Aruz edilirse şifreli, el sensörlü, butonlu veya hareket sensörlü, yüz tanımalı, parmak tanımalı gibi opsiyonel seçenekler kullanılabilen fotoselli kapılar giriş çıkış düzenlemesi yapmaktadır.

Fotoselli kapı Ankara şase içinde silikon tekerlek sistemi, avare karşılığı, stop sistemi ve kablo bağlantı tutacak sistemiyle çalışmaktadır. Şase üstünde ise konum anahtarı denilen ve kapının çalışma prensiplerini belirleyen ve ayarlayan dijital kumanda sistemi mevcuttur. Konum anahtarı ile kapı açık, kapalı, kışlık, kilitli, tek yönlü açılır, giriş ve çıkış olarak ayarlanabilmektedir.

Sıradaki Haberi Oku  İngilizler, güneşli havayı görünce dışarı akın etti

Fotoselli kapı üstündeki fotosel algılayıcı ile algılama mesafesi ayarlanmaktadır. Fotoselli kapıların çalışma şeklini istenen yönde algılamaya yönelik radarı çevirmek sureti ile istenen açıda kapı ayarlanabilir.

Fotoselli kapılar askı sistemleri sayesinde kanadın dengede durmasını ve kapının sağa sola rahat ve düzgün hareket etmesini sağlamakta olan yönlendirici kılavuzlarla senkronize çalışarak kolay ve sessiz bir çalışma şekline sahiptir. Camları sıklıkla lamine cam kullanılarak hem güvenlik hem de muhtemel cam patlamalarında düşme muhtemelliğini ortadan kaldırır. Cam kenarındaki conta sistemiyle toz, sıvı ve ses yalıtımı sağlamaktadır. Kanatların altındaki kıl fitil fırça sistemiyle çalışmakta olduğu alanı otomatik olarak temizleyerek kapının zarar görmesi engellenir.

Fotoselli kapılarımız 2 yıl firma garantili ve 10 yıl parça temin garantilidir.

Sıradaki Haberi Oku  Koronavirüs maganları durduramıyor

Firma Hakkında Detaylı Bilgi Almak için: https://baskentfotosellikapi.com/

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.