2 sene önce
2 sene önce

Güncel ve Doğru Havacılık Haberleri

  İnternette özel olarak, havacılık haberleri okumak isteyenler için zengin içerik sunan site, kalitesiyle öne çıkıyor. Uçak yolculuklarında yapılması gerekenler, siteden öğrenebiliyor. Sivil havacılık konusuna meraklı olanlar, bilmek istedikleri tüm bilgileri siteden öğrenebiliyorlar. Uçaklarda ne kadar bagaj ağırlığına izin veriliyor, sorusuna cevap bulmak isteyen kişiler siteden yararlanıyor. Ancak, sitenin sunduğu zengin içerikler bununla sınırlı değildir.

  İlgi Çeken Kategoriler

  Sitede, birbirinden ilgi çeken kategoriler yer alıyor.

  Uçak Kazaları

 Uçak Kaza Videoları

 Uçak Modelleri

 Havacılık Haberleri

 Uzay / Bilim

   Sitenin takipçileri, bu kategoriler arasından dilediğini seçerek, ilginç haberlere ve videolara ulaşabiliyorlar. İnsanların, havacılıkla ilgili merak ettiği konular, sitede yer aldığı gibi, bazı teknik konular da siteden öğrenilebiliyor.

Sıradaki Haberi Oku  İstanbulda evde kal çağrısına uymayanlar var

  Dünyadan Uçak Kazaları

  Sitede havacılık ile alakalı güncel haberler yer alıyor. Bunlara ek olarak, dünyada dehşet uyandıran uçak kazaları sitede takip edilebilen içerikler arasındadır. Sitenin alanında tecrübeli ekibi, takipçileri için doyurucu içerikler oluşturmayı başarıyorlar. Bu bakımdan site, bu alanda kaynak olma özelliği kazanıyor.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.