2 sene önce
2 sene önce

Güvenliğiniz Desi Alarma Emanet

Türkiye’de 28 yıldır güvenlik alarmları alanında hizmet veren firma kişilerin güvenliklerinin kendilerine emanet edildiğinin farkında olarak kaliteli ürünleriyle hizmetler veriyor. Desi alarm olarak bir marka yaratan firma bu alandaki başarısını yıllar içinde gösterdiği çabalar ve geliştirdiği güvenlik sistemleri sayesinde kazanıyor. Firma İstanbul’da bulunan fabrikalarında üretimini gerçekleştirdiği Türk malı ürünlerini satışa sunuyor. Bu ürünleri ile güvenliğine önem veren kişilerinalarm sistemleri sahibi olmalarını sağlıyor.

Kurulum Hizmeti Veriyor

Desi alarm sistemlerini satın alan müşterileri için kurulum hizmeti de veriyor. İstanbul’un iki yakasında da kurulum hizmeti veren firma kurulumlarını bu alanda yetişmiş personelleri aracılığıyla yapıyor. Kurulum yapan personeller sistemin gerektirdiklerini mekan sahiplerine ayrıntılı olarak anlatıp alarm sistemlerinin doğru kullanılmasını sağlıyorlar.

Sıradaki Haberi Oku  Türkiye, 10 vatandaşı için Almanyadan uçak kaldırdı

Desi Alarm Firması Ürünleri

Desi alarm firması olarak kişilerin maddi durumlarını göz önünde bulundurarak ekonomik fiyatlara sahip alarm sistemlerini satışa sunuyorlar. Ayrıca geliri yüksek olan kişiler içinde kapsamlı alarm sistemleri satıyorlar. Ürünleri sayesinde kişilerin güvenliklerini sağlamayı amaçlıyorlar. Satış yaptıkları ürünler arasında akıllı alarm sistemleri, parmak izi teknolojiler, ev alarm sistemleri, oto alarm sistemi, ekonomik alarm sistemi ve profesyonel alarm sistemi bulunuyor. Firma tüm bu sistemleri sipariş aldığında aynı gün içinde teslimat yapılmasını sağlamak amacıyla hizmetler veriyor. Tüm Türkiye’ye hizmet veren firma şehir dışı siparişlerde ürün teslimatını kargo yoluyla kısa sürede gerçekleştirmeye çalışıyor.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.