Genel

Hayata Daha Sağlam Yapışın

1987 yılında mobilya tutkalı üretimi ile işe başlayan Beta Kimya A.Ş daha sonra inşaat, denizcilik vekağıt tutkalı üretimi ile yapıştırıcı sektöründe adını duyuran şirketler arasında yerini almıştır. Şirket daha sonra işlerini büyüterek farklı illerde şirketler kurmuştur. Kaliteli malzeme üretimi ve işine özen ile tutkal üretiminde Türkiye’de ihracat birinciliğini ele almıştır.

Hangi Ürünler Bulunmaktadır?

siyanoakrilat bazlı yapıştırıcı, hotmelt, teknik aerosoller, mastik apel kağıt yapıştırıcı ve silikonlar ve tutkal çeşitleri, poliüretan köpük gibi çeşitleri bulunmaktadır. Mantolama ve montaj köpükleri, cam ve seramik yapıştırıcılar da yer almaktadır. Yüksek sıcaklığa ve suya dayanıklı yapıştırıcılar ile her alanda kullanabileceğiniz birçok ürün yer almaktadır. Farklı boy ve ağırlıkta olan yapıştırıcıları evinizde tamirat gerektiren eşyalarınız için de kullanabilirsiniz. Kırılan mobilyalarınızı, cam, seramik, ahşap olan tüm malzemelerinizi kendiniz tamir edebilirsiniz.

Sıradaki Haberi Oku  Murat Dalkılıç ile Hande Erçel canlı yayın yaptı

Tutkal ve Yapıştırıcının Kullanıldığı Alanlar

MDF, metal, deri ve kauçuk gibi maddelerin yapıştırılmasında kullanılan çok güçlü yapıştırma özelliğine sahip olan birçok yapıştırıcı çeşidi yer almaktadır. D3 normuna sahip PVAc bazlı iskelet tutkalları da yer almaktadır. Masa, sandalye, koltuk vb. gibi tüm ahşap malzemeyi bu tutkallar sayesinde sağlam bir şekilde yapıştırabilmektesiniz. Yatak ve döşemeler için sünger yapıştırıcılar ile püskürtme işlemi ile kolay ve güçlü bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ambalaj sektöründe apel kağıt tutkalı vazgeçilmez ürünlerden biridir.

Neden Bu Markayı Kullanmalıyız?

Piyasada bir çokkağıt yapıştırıcı, ahşap yapıştırıcı bulunmaktadır. Fakat bu ürünler içinde yer alan bu ürün piyasada bulunan en iyi ve kaliteli yapıştırıcılardan biridir. Nerede kullanacak olursanız olun her çeşit malzeme için ürünler yer almaktadır. Dubai ve İngiltere gibi yerlerin haricinde Avrupa, Ortadoğu ve Asya ülkeleri gibi ülkeler ile de dünya pazarına hızla giriş yapmaktadır.

Sıradaki Haberi Oku  Adıyamanda göçük altında kalan işçiler kurtarıldı

Dünya pazarında adını kalitesi ile duyurmak ve bir yer etmek için çalışmaktadır. Ürünlerin kontrolleri ve kalitesi laboratuvarlarda kontrol edildikten sonra piyasada satışa sunulmaktadır. Firma üretmiş olduğu tutkal ve yapıştırıcıları en yüksek kalitede olan ham maddelerden üretmektedir. Firmanın 100’e yakın ürü çeşidi bulunmaktadır.