Genel

Hobilerinizi Geliştirin

Hobiler, insanların ruhunu dinlendiren ve onları günlük stresten uzaklaştıran uğraşlardır. Bu uğraşlar kişilik yapısına ve ayırabilecekleri zamana göre şekillenebilmektedir. Hobi malzemeleri satın almak ve evlerde hobi yapmak eskiye göre çok daha kolaydır. Evinizin yakınında bir hobi mağazası olmasına gerek kalmadan evimdehobi.com sitesi aracılığıyla ürün siparişi verebileceksiniz. Sitede hem ürünlerde uygun fiyatlar sağlanmakta hem de müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır.

Ev Süsleme

Online hobi mağazası Evimde Hobi, müşterilerine evlerinde keyifli hobiler yaparken yardım edecek ve onların işlerini kolaylaştıracak stencil ürünler sağlamaktadır. Stencil ürünleri içerisinde farklı boyutlarda çıkartmalar da bulunmaktadır. Dilerseniz avize baskıları ya da yılbaşı özel baskıları satın alarak evinizi süsleyebilirsiniz. Siluet şeklindeki stencil ürünler, kare ve mobilya serileri de çok tercih edilen ürünleri arasındadır.

Sıradaki Haberi Oku  İranlı general Süleymani ABD tarafından öldürüldü

Boyalar

Hobilerini geliştirmeyi seven insanların en ihtiyaç duyduğu ürünler boyalardır. Vernikten bin bir çeşit boyaya kadar genişleyen ürün yelpazesi içerisinde Evimde Hobi sitesi, genellikle cadence boya ürünlerini tercih etmektedir. Kaliteli ve uygulandığı yüzeyde tek katta kapatma sağlayan bu boya markası sayesinde, dilediğiniz yüzeyleri boyayabileceksiniz.