1 sene önce
1 sene önce

İndirimli Ekleri Takipte Kalın

İndirimli Ekleri Takipte Kalın

İndirimli ürünler almak, hem ev ekonomimizi daha iyi idare etmemizi, hem de uygun fiyata ürün satın almamızı sağlar. Bu nedenle ülkemizin dört bir yanında bulunan, uygun fiyatıyla dikkat çeken zincir marketlerin reklam broşürleri bulunmaktadır. Bu şirketler, haftanın belli günleri arasında, şok aktüel ekiyle bizlere bilgi verir ve promosyonlardan faydalanmamızı sağlar.

Kampanya Takibinde Kolaylık

Günümüzde bu sistemi internet ortamına geçirmiş bir işletme bulunuyor. Bim aktüel kitapçığından, diğer tüm şirketlerin aktüel eklerine ulaşabileceğiniz web sitesi, katalogları promosyonların bitiş tarihine uygun olarak görüntülemenize yardımcı oluyor. Böylece gelecek ve bitecek olan tüm promosyonlara hızlıca bakabiliyorsunuz.

Kaliteli Alışveriş İçin

Özellikle A101 aktüel eki ve fazlasını, kaliteli baskıyla siteye yüklüyorlar, haftaya hangi ürün gelecek ve bugün hangi ürünün kampanyası bitecek görebiliyorsunuz. Kozmetikten cilt bakımına, ev araç gereçlerinden yiyecek ve içeceğe kadar geniş kampanyaları özenle düzenlemiş site, ziyaretçilerine her promosyondan anında haberdar olarak rahat alışveriş yapma imkanı sağlıyor. Ürünleri inceleyerek, yakın şubeden hızlıca temin etmeniz kolaylaşıyor.

Sıradaki Haberi Oku  Koronavirüsten etkilenen şirketlere kredi desteği
En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.