Genel

Kalite Odaklı Çalışma

 Pleksiglas işleme hizmet sektöründe, 15 yılı aşkın özenli ve aralıksız hizmetleri ile Mor Pleks, pleksi malzeme ile tasarım, üretim, satış ve dağıtım alanlarında çalışıyor. Kalite odaklı bir hizmet anlayışına sahip olan firma, müşteri ihtiyaç ve beklentilerine kusursuz bir biçimde yanıt verme yanında ekonomik anlamda da çeşitli fırsatları kullanıcılarına sunuyor.

  Firma Hizmetleri

  Mor Pleks, teknolojik imkanları yanında yeni gelişmeleri de çalışmalarına entegre ediyor. Bu konuda uzman ekip ve çalışanları ile firma çeşitli tip ve modellerde ürün teşhir standları, kozmetik ürün standları, aydınlatma ürün ve tabela sistemleri, pleksi fanus, broşürlük, isimlik, led sistemleri gibi hizmetleri de sunuyor. Ayrıca pleksiglas şekillendirme, lazer kesim ve Cnc router konularında da firmadan ihtiyaç duyulan hizmetleri edinebiliyorsunuz.

Sıradaki Haberi Oku  İngilterede 21 yaşındaki kız koronavirüs sebebiyle öldü

  Teslimatta Hızlı Sistem

  Firma, tasarım, üretim, satış işlemleri konusundaki özeni, teslimat aşamasında da gösteriyor. Hızlı çalışma ilkesi kapsamında hareket eden firmanın online hizmet mağazasına,  morpleksi.com adresi üzerinden ulaşabiliyorsunuz. Site üzerinde sunulan ürünlerden verilen hizmetlere dek her konuda detaylı bilgilere erişebiliyorsunuz.