Genel

Kalitenin Adı

Rehau Türkiye markasını, ülke müşterilerine sunan Windowsan evlerden çalışma ortamlarına kadar her türlü alana yönelik son derece etkili ve başarılı ürünlerle çözümler sunuyor. Firma, kalite ile özdeşleşen rehau pvc ile ısı yalıtımı, ses yalıtımı, güvenlik gibi tüm ihtiyaçlara en doğru cevapları veriyor ve farkını kalitesi ile ortaya koyuyor.

Özelleştirilebilen Ürünler

Firma, rehau kapı sistemleri noktasında kendisine gelen istek ve tercihlere göre çok geniş bir skala içinde renk, model ve tasarım seçeneği sunuyor. Tamamen sizden gelen istekler doğrultusunda özel ölçülere ve renklere göre özelleştirilebilen rehau pencere ve kapı sistemleri ile firma müşteri memnuniyetine ve isteklerine odaklı çalışma sergiliyor.

Sağlanan Ürün Çeşitliliği

Sıradaki Haberi Oku  Özbekistanda koronavirüs kaynaklı ilk ölüm

Windowsan yaptığı üretimin çok önemli bir kısmını, lüks konut ve villa gibi mekanlara yönelik tasarlanan rehau doğrama ürünleri oluşturuyor. Firma bununla birlikte ayrıca ışıklı pergola sistemlerinden kış bahçelerine, katlanır cam sistemlerinden alüminyum doğrama ve giydirme cephe çözümlerine kadar geniş bir sahada hizmet sunuyor. Ürünlerinin tamamı TSE belgesine sahip olan firma, kalitesi ile farkını müşterilerine yaşatıyor.