2 sene önce
2 sene önce

Kişiye Özel Uçak Biletleri

Kolayca yurt içi ve yurt dışı uçak bileti almak için mutlaka ModaBilet sitesi incelenmelidir. Bu sitede oldukça kolay kullanılan bir sistem sayesinde çok sayıda hava yolu şirketinin uçuşları aynı anda ve ayrıntılı şekilde görülebiliyor. Aranılan güzergahta hangi hava yolunun hangi saatte uçuşu olduğu, fiyat ayrıntıları karşılaştırmalı olarak önünüze seriliyor. 

 En Ucuz Uçak Bileti Nasıl Bulunuyor?

İstenirse en ucuz uçak bileti bulmak için uçuşlar fiyatlarına göre sıralanabiliyor. Bu arama ile Acentenin sistemi binlerce uçuşu tarayarak en ucuzdan pahalıya doğru bir sınıflandırma yapıyor. Alıcılara da buradan en üstlerdeki uçuşlardan birini seçmek kalıyor.

Ayrıca uçuş saatlerine göre bir sıralama yapmak da mümkün. Sitenin işbirliği yaptığı ulusal ya da uluslararası hava yolları sayısı bin civarında. Bu nedenle çok farklı uçuş seçenekleri sunuluyor. Yerli hava yollarını seçmek isteyen müşteriler için

Sıradaki Haberi Oku  Malezyada korona tedbirleri kapsamında asker sokağa indi
anadolujet uçak bileti seçenekleri aramalarda üst sırada tutulabiliyor.

Satış ve Satış Sonrası Hizmetler

Modabilet acentesi uçuş biletlerin en kolay ve güvenli bir şekilde satın alınabileceği garantisini veriyor. satılan biletler için iade, değişiklik ve iptal talepleri hızla yerine getiriliyor. Bunu için çağrı merkezini arayıp talebi bildirmek yeterli.

Gidiş dönüş bileti almak isteyenler için uygun saatlerdeki karşılıklı uçuşlar da birlikte görülebiliyor. Acentenin sitesinde bulunan açıklamalarda iki uçuş arasında üç günden fazla süre varsa ayrı ayrı bilet alınması tavsiye ediliyor. Böylece uçuşların daha uygun fiyata mal edilebileceği açıklanıyor. Ancak gidiş ve dönüş uçuşları arasında üç günden az süre varsa aynı hava yolundan gidiş dönüş bileti alınmasının daha karlı olacağı belirtiliyor.

Sıradaki Haberi Oku  HDPden mahkumlar için korona önerisi

Gidiş dönüş arasında kısa süre olduğunda aynı şirketten uçak bileti almak, mesela gidiş dönüş anadolu jet uçak bileti almak tavsiye ediliyor.

Cazip Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme Yapılıyor

Hava yolu şirketleri bazen uygun fiyatlı bilet kampanyaları yapmaktadır. Özellikle uçuştan 54 gün önce satın alınan biletler için çok cazip indirimler olabilir. Modabilet ilgi çekecek kampanyalar hakkında müşterilerini önceden bilgilendiriyor. Böylece iyi fırsatlar kaçırılmıyor.

Ödeme kolaylığı açısından bankalarla yapılan anlaşmalar sayesinde vade farksız taksitlendirme imkanı da sunuluyor.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.