2 sene önce
2 sene önce

Maske Teli Üretimi

Hayatımızda önemli bir yere sahip olan maskeler, birçok farklı alanda kullanılmaktadır. Bazı sektörlerde kullanımı zorunlu olan maskeler, sizlerin konforu için en uygun malzemeler ile üretilmekte ve satışa sunulmaktadır.

Maske Teli Türleri

Kumaşların kalınlığı ve kullanılan maske telleri sektörlerin ihtiyaçlarına göre değişmektedir. Maske üretiminde en önemli parçalar arasında maske teli yer almaktadır. Birçok farklı ihtiyaca uygun olarak maske teli üretimi gerçekleştirilmektedir. Üretimi yapılan maske telleri cilt ile uyumludur ve sağlığa bir zarar vermemektedir. Maske teli, maskenin iç bölümüne monte edilmektedir.

Maske Klipsi Kullanımı

En uygun kumaşlar kullanılarak üretimi yapılan maskelerin yüze tam olarak oturması için maske klipsi kullanılmaktadır. Kullanılanklips teli ile maske yüze takıldığında bir kalması engellenmektedir.

Sıradaki Haberi Oku  Mahmutpaşada sokaklar boş kaldı, esnaf top oynadı

Kullanılan maskenin ağız ve burunu tam olarak kapatması çok önemlidir. Maskelerde kullanılanburun teli maskenin en doğru şekilde yüze oturmasını ve görüş mesafesinin tam olarak kazanılmasını sağlar. Çift ya da tek telli maskelerin tümünde burun klipsi muhakkak kullanılmaktadır.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.