Genel

Maskot Kostüm Ürünleri

Ülkenin en önemli maskot-kostüm üreticisi olan Vizyon Maskot, 2013 yılından beri sektörün içinde bulunan ve son derece kaliteli işler ortaya çıkaran bir firma olarak başarılı çizgisini sürdürüyor. Maskot üretimi yapan firma, Türkiye çapında çok sayıda yerli ve yabancı kuruluşa hizmet veriyor.

Özel Tasarımlar

Firma hem bireysel hem de kurumsal bazda doğabilecek maskot ihtiyaçları noktasında hizmet sunarken, size ya da markanıza özel tasarımları ortaya çıkarıyor. Sizden gelen istekler doğrultusunda çalışan Vizyon Maskot, tasarımdan üretime kadar tam bir hizmet sağlıyor. Online olarak da hizmet veren firma çevre dostu ürünleri ile ihtiyaca tam yanıt veriyor.

Sunulan Hizmetler

Vizyon Maskot, sahip olduğu birikim ve tecrübe ile maskot yapımı hizmetleri yanında maskot tadilatı ile de aşınmış, yırtılmış, solmuş, deforme olmuş, yıpranmış maskot kostümlerini tadilat sonrasında eski orjinal haline getiriyor. Firma ayrıca ürettiği maskotlar için animatör hizmetini de sunuyor. Bu şekilde firmadan üretimini sağladığınız maskot kostümü yanında uygun maliyet ile animatör hizmetini de almanın rahatlığını yaşayabiliyorsunuz.

Sıradaki Haberi Oku  İspanyada hastanelerde hastalar koridorda yatıyor