2 sene önce
2 sene önce

Mutlu Bir Hayata Özel Başlangıç

Evlilik Teklifi By İzmir Organizasyon, mutlu bir hayata başlangıç yapmak isteyenlere özel sunduğu çeşitli ve seçkin evlenme teklif paket ve seçenekleri ile fark oluşturuyor. Bu kapsamda mükemmel organizasyon hizmetlerini sunan ve 15 yıldır alanında kurumsal olarak faaliyet sunan firma, alternatif sürprizleri ile ön plana çıkıyor.

Çeşitli Alternatifler

İzmir Organizasyon firması olarak özel evlilik teklifi danışmanları ile profesyonel manada hizmet sunan firma, fotoğraf – kamera çekimi, fotoğrafçı – kameraman temini, müzisyen temini, ses kiralama sistemi, ışık şelalesi, yer volkanı, lazer gösterisi, havai fişek gösterisi, balon süsleme, tül ve kumaş süsleme, çiçek süsleme ve vip transfer gibi hizmetlerin tamamını birden evlenme teklifi paketlerinde sunuyor.

Sıradaki Haberi Oku  Evden çalışanların molalarda oynayabileceği 10 futbol oyunu

Teklif Paketleri

0232 421 50 00 telefon numarası üzerinden ya da online olarak ulaşabileceğiniz firma, kendilerine ait özel teknelerinde ve kumsalda evlilik teklifi organizasyonu paketleri, pankartlı evlilik teklifleri, özel evlilik teklifi paketleri gibi çeşitli seçenekleri de mükemmel organizasyon ile birlikte sunuyor. Bir çok özel mekanda evlilik teklifi sunabilmenin ayrıcalığını da firma ile yaşıyorsunuz.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.