2 sene önce
2 sene önce

Okeyin Keyfini Çıkarmak İçin

 Okey en sık oynanan oyunlar arasında yer alıyor. Okey oyna şeklinde açılan başlıklardan da bu durum rahatlıkla anlaşılabilir. Site olarak kullanıcıların online şekilde bedava okey oynamasına olanak tanıyorlar. Bunun için sadece site linkine ulaşmanızı ve hemen oynamak istediğiniz okeyi seçmenizi talep ediyorlar. Kesinti olmadan, canlı veya sanal olacak şekilde istediğiniz şekilde birçok oyun oynama ve 24 saat hizmet alma şansına sahip oluyorsunuz.

 Hangi Hizmetleri Sunuyorlar?

 İnternet arama motorlarından okey oyna tarzında başlıklar açmanıza gerek kalmıyor. Kaliteleri ve sundukları hizmetler ile bedava okey oynamanın keyfine ortak olmanıza neden oluyorlar. Klasik okey dışında okey plus, çanak, 101 gibi oyun seçenekleri de bulunuyor. Siteden internet bağlantısı sıkıntısı olanlar için oyun indirme imkanı da sunuyorlar. Bu sayede her kesimden insanın oyun oynaması mümkün oluyor.

Sıradaki Haberi Oku  Eğitim birliklerine yeni katılan askerlere 14 gün gözetim

 Nasıl Oyun Oynanır?

 Okey oynamak için güvenilir olmayan veya kesintili hizmet veren sitelere ulaşmanız keyfinizin kaçmasına neden olur. Okey oyna yazarak arama yapmanıza engel oluyorlar. Bedava okey oynamak için üyelik de talep edilmiyor.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.