2 sene önce
2 sene önce

Özel Ve Kurumsal İş Yerlerine Özel Mobil Uygulama Tasarımları

Mobil uygulamalar günümüzde en çok kullanılan CRM sistemleri haline gelmiştir. Bunun bilincinde olan firma, hazırlamış oldukları tasarım ve modülleri mobil uygulama üzerinden yapıyor. Bu sayede birçok mobil uygulama yaptırmak isteyen iş yerleri için hizmetler sunuyor.

Mobil Uygulamaya Eklenen Hizmetler

İş yerinize uygun olan tanıtım ve hizmet içeriklerini kapsayan mobil uygulamalar tasarlıyorlar. İsteğe özel eklenen hizmet ekleri için talepte bulunmanız yeterli oluyor. Örneğin; randevu uygulaması gibi ekstra talepleri yaparak; müşterilerinizin mobil hizmetiniz üzerinden kolay bir şekilde size ulaşmasını sağlamış oluyorlar. Hastane, eğitim kurumları, büyük firmalar, resmi kurumlar, özel kurumlar ve daha birçok çalışma alanına özel geliştirilmiş uygulamaları sizlere sunuyorlar.

Mobil Uygulama Yaptırmak İçin Ne Yapılmalıdır?

Sıradaki Haberi Oku  Boru hattı Isıtma Sistemi Hakkında Bilgiler

Firmanın internet sitesine giriş yaparak istediğiniz mobil uygulama içeriği için talep oluşturulabilir. Verilen bilgiler doğrultusunda firma size ulaşıyor ve hayalinizdeki uygulamayı sizler için tasarlıyor. Örneğin; kuaför randevu uygulaması için yapmış olduğunuz talep için anında dönüş yapılarak, istediğiniz hizmet kullanımına göre tasarımlara başlıyorlar.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.