2 sene önce
2 sene önce

Perdenin İnternet Adresi

Evin havasını değiştiren ve görünümü güzelleştiren perdeleri almayan yoktur. Ancak perdeciye gitmek, kaliteli perde bulmak, ölçüleri tam belirlemek ve istediğin modeli bulmak oldukça zahmet ister. Bunların yerine oturduğumuz yerden perde siparişini vermek oldukça keyifli ve kolaydır. Sizin bu istediğinizi eperdemodelleri.com çokta yaptı.

Özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde alışverişi daha da kolaylaştırdı. Ataşehir stor perde, Ataşehir perdeci ve Ümraniye perdeci gibi çok bilinen yerlerde bir devrim yarattı ve yaratmaya da devam ediyor. Yapılması gereken tek şey eperdemodelleri.com adresine girmek ve istediğiniz modeli seçmektir.

Alışveriş Aşamaları Nasıl İlerliyor?

Site, müşterileri düşünerek en kolay yoldan hızlı alışverişi sağlıyor. Öncelikle nasıl bir perde istendiği belirleniyor. Müşteri, müşteri temsilcisini arayarak istediği perde modelini anlatıyor ve bir fiyat alıyor. Ardından belirlenen fiyata göre sipariş oluşturuluyor. Sipariş oluşturulması tamamlandıktan sonra sipariş hazırlanmaya başlıyor. Bu aşama, oldukça önem taşıyor.

Sıradaki Haberi Oku  Başkan Rıza Akpolat komşularını dinledi

Kumaşların kaliteli olması ve müşterinin isteklerini karşılaması firmanın başlıca kurallarındandır. Son aşama ise kargonun müşteriye teslim edilmesidir. Bu aşamada sipariş kargoya verildiğinde müşteriye bilgi veriliyor ve kargo takibi titizlikle takip ediliyor. Sipariş, müşteriye ulaştıktan sonra güvenli alışveriş tamamlanmış oluyor. Müşteri, hayalindeki perdeyi almanın mutluluğunu yaşarken, firma yeni bir dost kazanmanın gururunu yaşıyor.

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.