2 sene önce
2 sene önce

Türkiyenin ağladığı Ceren, doğum gününde mezarı başında anıldı! Annesinin feryadı yürek dağladı

Ordu’da evinin önünde kalbinden bıçaklanarak öldürülen 20 yaşındaki Ceren Özdemir, doğum gününde mezarı başında anıldı. Anne Güfer Özdemir’in feryatları yürekleri dağladı.

Ordu’da geçtiğimiz günlerde saat 19.35’te antrenman sonrası evine gireceği esnada kalbinden büyük bir bıçak darbesiOrdu Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Bölümü 3. sınıf öğrencisi balerin Ceren Özdemir, ağır yaralandı. 112 acil servis ekiplerince Ordu Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan Özdemir, burada yapılan bütün müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

ÖLÜMÜNDEN 3 GÜN SONRA DOĞUM GÜNÜYDÜ

Olayın gerçekleştiği gün doğum gününe 3 gün kalan Ceren Özdemir’in katil zanlısı çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak önce Perşembe Efirli Cezaevine gönderildi, oradan da Van’a nakledildi. Aile, doğum gününü kutlamaya hazırlanan ve arkadaşlarından “Doğum günümü unutmayın” isteğinde bulunan Ceren Özdemir’i, doğum gününde mezarı başında andı.

Sıradaki Haberi Oku  İngilterede 1.5 milyon kişi yiyecek bulamıyor

ANNESİ KIZININ KIYAFETLERİNİ GİYDİ

6 Aralık tarihinde dünyaya gelen 20 yaşındaki Ceren Özdemir, toprağa verildikten 2 gün sonra mezarı başında anıldı. Anne Güfer Özdemir, kızının kıyafetlerini giyerek mezarı başında gözyaşı döktü. Annenin, “Doğum günleri planları yapıyordun, ben nasıl dayanırım, keşke şarkı söyleyip dans etseydin, ben yatsaydım orada keşke, benim yavrumu nasıl aldılar? Senin kıyafetlerini giydim de geldim” şeklindeki feryatları ise yürekleri dağladı.

MEZARA KARANFİL BIRAKILDI

Ulubey ilçesinin Kumanlar Mahallesi’ndeki mezarının başında, doğum gününde anılan Ceren’i, baba Yılmaz Özdemir, ablası Gizem, arkadaşları ve yakınları da yalnız bırakmadı. Ceren’in mezarına karanfil bırakıldı, dualar edildi.

Kaynak: İHA

En Çok Okunanlar
Tüm hakları saklıdır.